آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
لزوم تلاش برای جهاد سایبری
یادداشت
boletلزوم تلاش برای جهاد سایبری
دکتر احسان کیان‌ خواه
سپاه در خط مُقدم عرصه دفاع از انقلاب اسلامی است
بیانیه سپاه فجر فارس بمناسبت سالروز تشکیل سپاه:
boletسپاه در خط مُقدم عرصه دفاع از انقلاب اسلامی است
کد خبر: ۱۲۰۳۳۹
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
حجت الاسلام حسین زاده امام جمعه شهر لامرد
سپاه یک نیروی تخصصی و ولایتی است که از دستاورد های انقلاب اسلامی دفاع و آرمانهای انقلاب را حفظ و به جهان صادر می کند.

به گزارش روابط عمومی سپاه لامرد، صبح امروز حجت الاسلام حسین زاده امام جمعه شهر لامرد با پاسداران سپاه این شهرستان دیدار و ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: انقلاب ما انقلاب الهی است و بواسطه حضرت حجت ابن الحسن (عج) دارد اداره می شود و امام زمان قطعأ بوسیله ولی خود دنیا را تغییر می دهد و در قالب نظام شیعی و ولایت فقیه مستضعفان جهان را نجات خواهد داد.

امام جمعه شهر لامرد با توجه به نقش انقلاب اسلامی و مراحل آن افزود: بنا به فرموده امام خمینی (ره) انقلاب سه مرحله دارد: 1- درون سازی 2- بیرون سازی محدود و منطقه ای 3- بیرون سازی کلی و جهانی است و در انتها حضرت حجت ظهور پیدا و این انقلاب را به سر منزل مقصود می رسانند، و امام خمینی و امام خامنه ای گوش به فرمان و دستورات امام زمان بودند و هستند.

وی در ادامه افزود: ائمه ما دو نوع نیرو سازی داشتند، بطوریکه اصل دین را اجرا و انحرافی در آن نباشد و بگونه ای مر دین را اجرا کنند: یکی تربیت علما و نوشتن کتب اولیه شیعی که در این مورد می شود به ابا بصیر و محمد ابن مسلم و ... و کتب اربعه شیعی و اصول کافی و ... نام برد که ائمه در این مورد بسیار موفق و نیرو ساز بودند، و دوم نه اینکه موفق نبودند بلکه فرصت نیرو سازی پیدا نکردند، همان نیرویی که به این بدنه علمی بچسبد و کار اجرایی خوب و سالم را انجام بدهد و آن تمدن سازی اسلامی را رقم بزنند.

وی افزود: جمهوری اسلامی نیاز به یک نیروی تخصصی دارد که به تمدن سازی اسلام جامه عمل بپوشاند و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نیروی تخصصی و راهبردی در درون و بیرون است، سپاه یک نیروی تخصصی و ولایتی است که از دستاورد های انقلاب اسلامی دفاع و آرمانهای انقلاب را حفظ و به جهان صادر می کند.

حجت الاسلام حسین زاده افزود: ما برای خادمی مردم آمده ایم و غیر از آن چیزی نداریم ودر عالم هر چه خدا بخواهد همان خواهد شد و ما تحت نظر خدا هستیم و بنده چپ و راست را نمی شناسم و مردم را تقسیم بندی نمی کنیم و بنظر بنده مردم همان شیعه حضرت آقا هستند و ما در خط ولایت هستیم و اگر کسی در این خط باشد کمکش هم می کنیم و اگر کسی بخواهد به این خط لطمه بزند به شدت جلو آن خواهیم ایستاد علاقه قلبی من به سپاه هست و خودم را درآن می بینم و با قدرت پشت شما و سپاه هستم و به شدت از سپاه حمایت می کنم و از شما کار مجاهدانه می خواهم و سر فصل کار مجاهدانه اخلاص است.


نام:
ایمیل:
* نظر: