جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸
berooz
۰۲:۳۴:۴۳
آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
بازخوانی پرونده ای فراموش شده
حجه الاسلام مصلی نژاد در گفتگو با تنویر عنوان نمود:
boletبازخوانی پرونده ای فراموش شده
کد خبر: ۱۲۰۳۹۸
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
مسئول بهداری سپاه جهرم خبر داد:
از اول تا هفتم اردیبهشت ماه، تحت عنوان هفته سلامت در سپاه برنامه های متنوعی با محوریت بهداری در سپاه جهرم برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی سپاه جهرم، هفته سلامت در سپاه از اول لغایت هفتم اردیبهشت، نامگذاری شده است.
 
برهمین اساس، سرگرد پاسدار محمد خادمپیر، مسئول بهداری سپاه جهرم در مصاحبه با تنویر، از برگزاری برنامه های متنوع در هفته سلامت با شعار "مراقبتهای اولیه بهداشتی برای پوشش همگانی سلامت" خبر داد.
 
وی با اشاره به تشکیل کمسیون ویژه این هفته در ناحیه جهرم، از تهیه و توزیع تراکها و ویژه نامه بهداشتی در این هفته بین کارکنان، خانواده ها و آحاد بسیج شهرستان خبر داد.
 
سرگرد پاسدار محمد خادمپیر برگزاری کلاسهای آموزشی و مشاوره ای بهداشت و سلامت در این هفته جهت کارکنان و بسیجیان را یکی دیگر از برنامه های هفته سلامت معرفی نمود و گفت: با دعوت از اساتید برجسته دانشگاه علوم پزشکی این برنامه ها در سطح سپاه و بسیج برگزار خواهد شد.
 
مسئول بهداری سپاه جهرم با اشاره به برپایی بیمارستان صحرائی در روستای علویه و خدمت رسانی به مردم محروم بخش کردیان با همکاری حوزه های مقاومت بسیج بقیه الله عج و امام حسین ع، دانشگاه علوم پزشکی و سایر نهادهای خدمات رسان روز جمعه 30 فروردین ماه، از برپایی چادرهای سلامت در میعادگاههای نمازجمعه شهرستان جهرم در روز جمعه ششم اردیبهشت ماه و طرح سنجش قند و فشار خون، خبر داد.
 
وی از دیگر برنامه های این هفته را اعزام اکیپ های درمانی به مناطق محروم با همکاری بسیج جامعه پزشکی عنوان نمود.
 
سرگرد خادمپیر فضا سازی سطح سپاه با بنرها و پوسترهای هفته سلامت و همچنین بیان احادیث و روایات بهداشتی در بین الصلاتین، در نمازخانه سپاه جهرم و ارسال پیامکهایی با همین مضمون، با همکاری روابط عمومی آن ناحیه را از دیگر برنامه های هفته سلامت معرفی نمود.
 
وی، عیادت از بیماران بیمارستانهای شهرستان و همچنین حضور دست جمعی پرسنل و اهداء خون در پایگاه انتقال خون شهرستان را از دیگر برنامه های هفته سلامت نام برد.
 
اجرای ورزشهای همگانی از جمله پیاده روی و کوهپیمایی با حضور آحاد مردم، کارکنان و خانواده های ایشان نیز از جمله برنامه های اجرایی هفته سلامت می باشد که با همکاری تربیت بدنی سپاه صورت خواهد پذیرفت.  
 
 
نام:
ایمیل:
* نظر: