گزارش
دوره تربیت و تعالی برادران وظیفه
مدیریت تربیت وآموزش عقیدتی سیاسی نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گراش؛
boletدوره تربیت و تعالی برادران وظیفه
همایش بصیرتی عمارهای ولایت
ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گراش؛
boletهمایش بصیرتی عمارهای ولایت
همایش وحدت و نهضت روشنگری
نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش؛
boletهمایش وحدت و نهضت روشنگری
یادداشت و گفتگو
دوره تربیت و تعالی برادران وظیفه
مدیریت تربیت وآموزش عقیدتی سیاسی نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گراش؛
boletدوره تربیت و تعالی برادران وظیفه
همایش بصیرتی عمارهای ولایت
ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گراش؛
boletهمایش بصیرتی عمارهای ولایت
همایش وحدت و نهضت روشنگری
نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش؛
boletهمایش وحدت و نهضت روشنگری
کد خبر: ۱۲۰۷۰۸
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گراش؛
به گزارش تنویر روابط عمومی سپاه ناحیه گراش و به نقل از سروان پاسدار علیرضا دهقانی فر مسئول بسیج سازندگی سپاه گراش ، سرگرد پاسدار مجتبی دهقان فرمانده سپاه گراش به مناسبت سالروز تاسیس بسیج سازندگی پیام تبریک به شرح زیر صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم


۱۷ اردیبهشت ۱۳۷۹ یادآور یکی از تدابیر تاریخی، آینده‌ ساز و دوراندیشانه امام خامنه ای (مدظله العالی) بوده که بر تارک آن نام بسیج و بسیج سازندگی درخشنده و الهام‌بخش است.

تشکیل سازمان بسیج سازندگی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جلوه‌های الطاف الهی و برکات انقلاب اسلامی است که به‌عنوان نماد حرکت جهادی و محرومیت زدایی و خدمت به مردم در مقاطع حساس و  مهم کشور است

بحمدالله  بسیج سازندگی در دوران خدمت خود توانسته با نگاه به داخل و توجه به ظرفیت‌ها و استعدادهای درونی کشور و با  فرهنگ و تفکر بسیجی و عمل به منویات فرماندهی معظم کل قوا در جهت تحقق آرمانهای اصیل انقلاب اسلامی همچون محرومیت زدایی و کمک به مستضعفین گام ‌های بزرگ و پر افتخاری را بردارد.

بسیج سازندگی تبلور جوهره حرکت انقلاب اسلامی جوانان ایران اسلامی است و  توانسته با تفکر جهادی در عرصه های مورد نیاز و حساس انقلاب اسلامی همچون زدودن چهره محرومیت از مناطق محروم کشور و تحقق اقتصاد مقاومتی گام بردارد.

لذا امروز پس از گذشت بیش از19 سال از عمر خود با درک شرایط کشور و نیاز به حمایت از اقتصاد منهای نفت، حرکت در مسیر حمایت از تولید و رونق کالای ایرانی را رسالت اصلی خود می داند و با تمام توان خود برای تحقق این اصل مهم و مورد تاکید فرماندهی معظم کل قوا حرکت خواهد کرد.

تردیدی نیست عملیات روانی و هجمه‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی دشمنان و استکبار جهانی و بدخواهان داخلی علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، در حقیقت مقابله باصلابت، موفقیت و نقش‌آفرینی تعیین‌کننده و مخلصانه جهادگران در صحنه‌ محرومیت زدایی و استقلال کشور بوده که بحمدالله با هوشمندی و بصیرت ملت فهیم ایران اسلامی، عقیم و ناکارآمدی آن بر همگان روشن و مشخص شده است.

امروز بسیج سازندگی  با تعریف جدیدی از مدیریت جهادی در عرصه‌های سرنوشت‌ساز کشور، باحضور آگاهانه، تعیین‌کننده، متعهدانه و بابصیرت خود، تجلی عشق و دلدادگی و نماد عزت، اقتدار، ولایت‌مداری، ایثار و فداکاری در تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشته و همچنان هوشمندانه در صحنه‌ خدمت رسانی به ملت شریف ایران با تبعیت از فرامین و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، مجاهدت و تلاش مخلصانه داشته؛ که روز به روز نیز شاهد گسترش فرهنگ و تفکر ناب جهادی این یادگار ارزشمند حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) در بین جوانان ایران اسلامی باشیم.

ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش در راستای اجرای این اهداف و منویات مقدس مقام عظمای ولایت اقدام به راه اندازی گروه های جهادی تخصصی در مناطق محروم و روستاهای شهرستان به انجام فعالیت‌هایی از قبیل برگزاری برنامه های فرهنگی و اعتقادی و تربیتی و مشاوره و اشتغال وعمرانی و اهدا بسته های معیشتی به خانواده های بی بضاعت اقدام می نماید.

در حوزه اقتصاد مقاومتی و رونق تولید اکنون بسیج سازندگی با راه اندازی کارگاه های کوچک و زود بازده از جمله راه اندازی نیروگاه های خورشیدی 5 و 10 و 20 کیلووات و همچنین پرورش گیاهان دارویی گامی بلند در این راستا را برداشته است.

در پایان از تلاش‌های همه ی جهادگران بسیجی ومخلص و همیشه در صحنه به خصوص مجاهدت‌های شما جهادگران ولایتمدار در جهت کمک رسانی به مناطق سیل‌زده خوزستان زحمات فراوانی کشیدید و در جهت رفع محرومیت قدم برمیدارند ممنون و متشکریم.

                                                                                                         مجتبی دهقان
                                                                                                  17 اردیبهشت ماه 1398
                                                                                                       ایام عزت مستدام
نام:
ایمیل:
* نظر: