سه‌شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸
berooz
۰۳:۳۱:۰۱
کد خبر: ۱۲۰۹۸۷
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰
در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، مردم مومن، روزه دار و انقلابی سروستان بار دیگر با حضور باشکوه خویش در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، بار دیگر حمایت قاطعانه خویش را از مردم مظلوم، ستمدیده ودر عین حال مبارز فلسطین، اعلام کرده و خواهان انسجام جهان اسلام برای نابودی رژیم جعلی و منحوس اسرائیل شدند.
به گزارش روابط عمومی سپاه سروستان،مردم مومن، روزه دار ، بصیر و ولایتمدار سروستان، امروز و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور باشکوه و حماسی خویش در راهپیمایی روز جهانی قدس، بار دیگر ضمن اعلام حمایت قاطع از مردم مظلوم و در عین حال مبارز فلسطینی در مقابل رژیم سفاک، خون آشام و کودک کش اسرائیل با آرمان های امام راحل(ه)، شهدا و مقام معظم رهبری در راستای آزادی قدس شریف، تجدید میثاق کردند.

در این مراسم با شکوه که از مقابل ناحیه مقاومت بسیج سپاه سروستان آغاز و به طرف میعادگاه نماز دشمن شکن جمعه ادامه داشت، زن و مرد، پیر و جوان و حتی کودکان خردسال با عزمی آهنین و با دستان گره کرده در صفوفی مستحکم با فریاد های "الله اکبر" و شعار "مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر آل سعود" خواستار وحدت و انسجام بیش از پیش امت اسلامی جهت آزادی قدس شریف از چنگال خون آشام رژیم جعلی و منحوس اسرائیل شدند.

خاطر نشان می شود در پایان این مراسم قطعنامه روز جهانی قدس قرائت شد و شرکت کنندگان با گلبانگ تکبیر، مفاد آن را تائید کردند.
حضور باشکوه سروستانی ها در راهپیمایی روز جهانی قدسحضور باشکوه سروستانی ها در راهپیمایی روز جهانی قدسحضور باشکوه سروستانی ها در راهپیمایی روز جهانی قدسحضور باشکوه سروستانی ها در راهپیمایی روز جهانی قدس

نام:
ایمیل:
* نظر: