جمعه ۲۹ شهريور ۱۳۹۸
berooz
۲۱:۱۸:۰۹
آخرین اخبار
گزارش
بازدید از اعتکاف های صالحین شرق شیراز
تعلیم و تربیت سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز
boletبازدید از اعتکاف های صالحین شرق شیراز
حضور فرمانده  سپاه احمدابن موسی (ع) دراردوی عملی درس آمادگی دفاعی
برگزاری مرحله دوم اردوی عملی آمادگی دفاعی بسیج دانش آموزی 4 محدثه
boletحضور فرمانده سپاه احمدابن موسی (ع) دراردوی عملی درس آمادگی دفاعی
ساخت و تحویل 15 خانه مسکونی برای مردم کم‌برخوردار در شرق شیراز
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه احمد بن موسی(ع) شیراز خبر داد:
boletساخت و تحویل 15 خانه مسکونی برای مردم کم‌برخوردار در شرق شیراز
کد خبر: ۱۲۱۰۱۹
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۷
فرمانده سپاه احمد بن موسی(ع) شیراز:

به گزارش خبرگزاری تنویر از شیراز، سرهنگ مرتضی خسروانی امروز در حاشیه مراسم جشن اکرام 400 نفر از ایتام شیراز اظهار داشت: نیکوکاری، خیر بودن و دستگیری و اکرام یتیم ارزشمندترین و ماندگارترین صفتی است که حتی پس از مرگ برای انسان باقی می‌ماند.

خسروانی با تاکید بر اینکه در آيات و روایات مختلف نيكي و رسيدگي به امور مادي و معنوي ايتام به وضوح ذکر شده است و همه ما باید به این مهم توجه کنیم، ادامه داد: احسان و نيكي به همنوعان در آیات و روایات به عنوان يكي از زمينه‌هاي سازندگي اخلاق معرفی شده است.

وی با بیان اینکه در این ماه خداوند متعال معنویات را حراج کرده است و هر کسی به قدر خود می‌تواند از این فرصت‌های طلایی استفاده کند، افزود: بهره نگرفتن از این فرصت‌ها هر انسانی را دچار پشیمانی می‌کند.

فرمانده سپاه احمد بن موسی(ع) شیراز با اشاره به اینکه یکی از ویژگی‌های حکومت صالحان رسیدگی به حال محرومان، نیازمندان و ایتام است و این یک تکلیف دینی و انسانی است، یادآور شد: مردم نوع دوست ایران اسلامی معتقدند که در ماه مبارک رمضان فضیلت دستگیری از نیازمندان و ایتام دو چندان است لذا همت و اهتمام بیشتری نسبت به این موضوع دارند.

وی با بیان اینکه انفاق و کمک به رفع گرفتاری‌های ایتام از ویژگی‌های نظام ولایی است و انفاق در این راه سرمایه‌گذاری است، خاطرنشان کرد: این کار هم برای کمک‌دهنده و هم برای کمک‌گیرنده لذت‌بخش است و کسی که کمک می‌کند لذت بیشتری احساس می‌کند.

خسروانی به ویژگی‌های بارز سپاه اشاره کرد و تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های مهم سپاه پاسداران مردمی بودن این نهاد مقدس است و ویژگی دیگر آن این است که تمام برنامه‌هایش متکی به ارزش‌های اسلامی است.

یادآور می‌شود: جشن اکرام ایتام با حضور 400 نفر و با همکاری حوزه‌های مقاومت فاطمیون و امام حسن عسگری(ع) همراه با برنامه‌های طنز، مولودی‌خوانی در باغ دنا برگزار شد.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر: