آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۱۲۰۷
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۷
فرمانده سپاه فجر فارس:
سردار غیاثی گفت: : سپاه فجر فارس و دستگاه قضایی استان برای تامین امنیت اجتماعی شهروندان و مقابله با توطئه های فرهنگی دشمنان از هیچ اقدامی فروگذار نخواهند کرد.
به گزارش تنویر، همزمان با هفته قوه قضائیه سردار سید هاشم غیاثی به همراه جمعی از معاونین سپاه فجر با حجت الاسلام سید کاظم موسوی رییس کل دادگستری استان فارس و دکتر حیدر آسیابی دادستان شیراز دیدار کردند.

سردار غیاثی در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و هفته قوه قضائیه، گفت: این مجتهد متفکر معمار بزرگ دستگاه قضایی و الگوی مجاهدت ایثارگرانه در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی است.

وی با تجلیل از عملکرد قوه قضائیه در برگزاری دادگاه های مفسدین اقتصادی، گفت: برخورد با مفسدین اقتصادی و دانه درشت ها یک مطالبه عمومی است و برخورد قاطع دستگاه قضایی با اخلاگران اقتصادی موجب تقویت اعتماد مردم به نظام اسلامی می شود.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه سپاه و قوه قضائیه دو نهاد انقلابی و در خط مُقدم مقابله با تهدیدات هستند، گفت: این دو نهاد  در استان فارس تعامل و همکاری بسیار خوبی دارند و همین امر باعث شده آسایش و آرامش مردم و امنیت پایدار در سطح جامعه فراهم باشد.

وی با بیان اینکه تهاجم فرهنگی با هدف خدشه دار کردن ارزش های اجتماعی خانواده های ایرانی از سوی دشمنان انقلاب اسلامی بصورت هدفمند دنبال می شود،گفت: سپاه فجر فارس و دستگاه قضایی استان برای تامین امنیت اجتماعی شهروندان و مقابله با توطئه های فرهنگی دشمنان از هیچ اقدامی فروگذار نخواهند کرد.

سردار غیاثی با بیان اینکه برقراری عدالت در جامعه اسلامی رسالت مهم قوه قضائیه است، گفت: هم افزایی ظرفیت های اطلاعاتی و عملیاتی سپاه فارس و پشتیبانی از قُضات و کارکنان خدوم دستگاه قضایی با هدف برقراری عدالت اجتماعی، مقابله با فساد اقتصادی  و برخورد قاطع با هرگونه تهدید همواره در دستورکار مسئولان ارشد این دو نهاد قرار دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر: