آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۱۶۱۲
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۴
فرمانده سپاه فجر تاکید کرد:
سردار غیاثی گفت:در صورت نیاز همانطور که نمونه هایی را شاهد بودیم پاسخ مقتدرانه از طرف عناصر مومن در نیروهای مسلح کشور به اقدامات تحریک آمیز دشمنان داده خواهد شد.
به گزارش تنویر، سردار سید هاشم غیاثی به همراه جمعی از مسئولان سپاه فجر استان فارس با امیر سرتیپ دوم ابوالقاسم رضایی دیدار کردند.

فرمانده سپاه فجر در این دیدار ضمن تبریک انتصاب امیر رضایی به سِمَتِ فرمانده ارشد آجا در استان فارس و کهگیلویه و بویر احمد، گفت:نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای پاسخ به هرگونه تهدید آمادگی کامل دارند و ارتش و سپاه برادرانه و صمیمانه در عرصه دفاع از انقلاب اسلامی در کنار هم نقش آفرینی می کنند.

وی با بیان اینکه یکپارچگی، ارتباط صمیمانه و هم پوشانی سپاه، ارتش، بسیج و نیروی انتظامی از عوامل اصلی اقتدار نیروهای مسلح کشور است، گفت: وجود جوانان مومن، نخبه و انقلابی در بدنه نیروهای مسلح کشور و خودکفایی در طراحی و تولید تجهیزات دفاعی که با بهره گیری از دانش روز و فناوری های نوین بدست آمده است قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را در منطقه و جهان زبانزد کرده است.

سردار غیاثی با اشاره به  اینکه پاسخ نیروهای مسلح کشور به تهدیدات دشمنان انقلاب اسلامی یک پاسخ کوبنده و ویرانگر خواهد بود، گفت: تحرکات دشمنان انقلاب اسلامی بصورت لحظه به لحظه رصد می شود و در صورت نیاز همانطور که نمونه هایی را شاهد بودیم پاسخ مقتدرانه از طرف عناصر مومن در نیروهای مسلح کشور به اقدامات تحریک آمیز دشمنان داده خواهد شد.

وی با بیان اینکه با ایثار و از جان گذشتگی نیروهای مسلح فضای کشور دارای امنیت پایدار است، گفت: برای تامین این امنیت پایدار و دفاع از کشور باید قدرتمند و قوی باشیم و سپاه و ارتش بعنوان دو نهاد انقلابی ارکان اساسی اقتدار و قدرت جمهوری اسلامی ایران هستند.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه روحیه جهادی و اقدام انقلابی شاخصه فرماندهان موفق است، گفت: در استان فارس ارتباط و تعامل بسیار خوبی بین فرماندهان و رده های سپاه و ارتش وجود دارد.

سردار غیاثی با بیان اینکه ایمان به خدا و ولایتمداری وجه تمایز نیروهای مسلح کشور با سایر نیروهای نظامی در جهان است، گفت: این دو شاخصه مهم عوامل اصلی موفقیت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در ماموریت های محوله هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر: