آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
حوادث تیر ماه یک قلم از هزاران جنایات ضد بشری آمریکا است.
سرهنگ هاشمی بیان، جانشین سپاه سپیدان:
boletحوادث تیر ماه یک قلم از هزاران جنایات ضد بشری آمریکا است.
مسعود انصاری
در گفت و گوی اختصاصی با جانشین سپاه سپیدان
ریشه یابی ناآرامی اخیر؛
boletدر گفت و گوی اختصاصی با جانشین سپاه سپیدان
مسعود انصاری
یکی از نیازهای کنونی ما وحدت بین مردم است
سرهنگ رستمی به تنویر گفت:
boletیکی از نیازهای کنونی ما وحدت بین مردم است
مسعود انصاری
کد خبر: ۱۲۱۸۳۲
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
پیام قدردانی؛
فرمانده سپاه ناحیه سپیدان از حضور حماسی و پرشور بسیجیان در فراخوان گردان های بیت المقدس تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی سپاه سپیدان، سرهنگ پاسدار احمد جعفری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سپیدان با تبریک و تهنیت به تمامی بسیجیان حاضر در فراخوانی گردان های بیت المقدس گفت: پیرو منویات فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) مبنی بر ضرورت حفظ آمادگی نظامی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در برنامه ها، فراخوانی ها و رزمایش های بیت المقدس بسیجیان سپاه سپیدان طبق سین و دستورالعمل ابلاغی در محورهای مختلف و با اهداف از پیش تعیین شده با موفقیت اجرا شد.

سرهنگ پاسدار احمد جعفری افزود: بسیجیان با اقتدار و تمام توان در این فراخوانی که طی یک روز برگزار شد شرکت کردند و با این حضور گسترده و منسجم خویش به فرمان فرمانده معظم کل قوا در خصوص افزایش آمادگی دفاعی لبیک گفتند.

جعفری در پایان ضمن خسته نباشید و خداقوت خدمت تمامی معاونتها، قسمت ها، فرماندهان حوزه ها و گردانهاي بيت المقدس، مسئولین کانونها و ارکان و دسته گردان ها از تمام یبسیجیان به جهت اینکه 1 روز وقت خود را در اختیار سپاه سپیدان گذاشتند و ماموریت خالصانه خود در اجرای فراخوان را به اتمام رساندند تقدیر و تشکر کرد.

لازم بذکر میباشد رزمایش گردان های بیت المقدس سپاه سپیدان طی ماه های آتی با حضور پرشور بسیجیان در منطقه پادگان شهید اعتمادی دالین شهرستان سپیدان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ مسعود انصاری
نام:
ایمیل:
* نظر: