چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸
berooz
۲۳:۵۳:۲۷
آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۱۸۹۹
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
سازمان بسیج کارمندان سپاه فجر استان فارس
دوره آموزش و توانمندسازی مسئولین ، فرماندهان و شورای حوزه و پایگاه های بسیج کارمندان استان فارس برگزار گردید.
به گزارش تنویر سازمان بسیج کارمندان فارس : دوره آموزش و توانمند سازی فرماندهان و مدیران حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج کارمندی استان فارس با همکاری مرکز امامت بازرسی و معاونت های سپاه فجر استان فارس در چهار نقطه از فارس برگزار گردید .

سرهنگ علی پور مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه فجر استان فارس افزود : استان فارس با 41 حوزه بسیج کارمندی و 528 پایگاه بسیج ادارات وظیفه جذب، آموزش و سازماندهی کارمندان در بسیج و کمک به کادر سازی ، تربیت نیروی در ترازانقلاب اسلامی، ایجاد فضای خدمت در ادارات، دستگاه های اجرایی و خدمت رسانی بی منت به مردم را دارند.

در ادامه اظهار داشتند: در این دوره مباحثی همچون تبیین بیانیه گام دوم انقلاب توسط اساتید برجسته و دستورالعمل میزخدمت جهادی با محوریت مساجد در نقاط کم برخوردار و مصلای نماز جمعه ها، طرح شهید حججی و سند انتظار از بسیجیان، مدیریت جهادی ، تکریم ارباب رجوع، حسن خلق، وجدان کاری ٰو برپایی نماز جماعت در ادارات، حقوق شهروندی در نظام اداری به میزبانی شهرهای شیراز، پاسارگاد، جهرم و استهبان برگزار گردید.

در پایان افزودند : هدف از برگزاری این دوره آموزشی، توانمند سازی مدیران و کارمندان بسیجی با حفظ شٱن و جایگاه بسیج در ادارات، باید تمام تلاش خود را برای کمک به مسئولین و روسای ادارات در جهت رفع مشکلات مردم و جامعه بکار گیرند.


دوره آموزش و توانمندسازی مسئولین ، فرماندهاندوره آموزش و توانمندسازی مسئولین ، فرماندهاندوره آموزش و توانمندسازی مسئولین ، فرماندهان

نام:
ایمیل:
* نظر: