آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۲۰۲۸
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۱
همزمان با اول مهر و بازگشایی مدارس؛
زنگ مهر و مقاومت به همت بسیج دانش آموزی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سپیدان در دبیرستان متوسطه اول بنت الهدی صدر بصدا در آمد.
به گزارش روابط عمومی سپاه سپیدان: همزمان با دومین روز از دفاع مقدس؛ زنگ مهر و مقاومت به همت بسیج دانش آموزی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سپیدان و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان با حضور امام جمعه محترم شهرستان، فرمانده سپاه سپیدان، اعضای شورای تأمین و جمع کثیری از مسئولین و اولیای دانش آموزان در دبیرستان متوسطه اول بنت الهدی صدر سپیدان برگزار شد.


در این مراسم فرشاد حیاتی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان سپیدان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و عرض تبریک به مناسبت بازگشایی مدارس گفت: بازگشایی مدارس را همزمان با آغاز دفاع هفته دفاع به فال نیک می‌گیریم و که به واقع تلاقی از مهر و ایثار و مقاومت رقم خورده است.

در ادامه جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان با تبریک هفته دفاع مقدس و تبریک سال تحصیلی جدید افزود: کشور به شما دانش آموزان که آینده سازان این کشور هستید نیاز دارد و به وجود شما افتخار میکند.

وی با بیان اینکه دانش آموزان باید مسلح به سلاح علم و ایمان باشند، گفت: این دانایان هستند که می توانند آینده کشور را بسازند و شرط آینده سازی فاخر، اخلاق هست یعنی دانایان با اخلاق می توانند مسیر توسعه کشور را ترسیم کنند.

در پایان نیز زنگ مهر و مقاومت توسط امام جمعه محترم شهرستان در این واحد دانش آموزی نواخته شد.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر: