کد خبر: ۱۲۲۱۲۶
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۲
پیام تشکر؛
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سپیدان بابت حضور بسیجیان در رزمایش گردان های الی بیت المقدس تقدیر و تشکر نمودند.
به گزارش روابط عمومی سپاه سپیدان؛ متن پیام بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
تا بسیج هست، نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد.
(امام خامنه‌ای)

خدای عزوجل را شاکریم که امروز شاهد حضور خوب و پرشور بسیجیان انقلابی و ولایتمدار شهرستان سپیدان در رزمایش بزرگ الی بیت المقدس گردان های بسیج سپاه سپیدان بودیم .

در واقع این دو روز همچون روزهای دفاع مقدس، روزهای دلدادگی و ایثار و عشق، روزهایی که هزاران نفر عاشقانه گوش‌ دل به مرید و رهبر خود سپردند و راهی جبهه‌های دفاع از میهن اسلامی شدند.
رزمایش فوق بهانه ای شد تا عاشقان ولایت گردهم بیایند و ضمن بیعتی دوباره با رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی نشان دهند که ذره‌ای از آرمان‌های انقلاب اسلامی عقب نمی‌نشینند. 


اینجانب بر خود لازم میدانم به عنوان سربازی کوچک و خادمی خدمتگذار در محضر بسیجیان شهرستان چهارصد شهید سپیدان ،مراتب سپاس و قدردانی صمیمانه خود را از حضور مخلصانه ، هوشمندانه و با شور و شعور همه عزیزان پاسدار و بسیجی؛؛ فرماندهان گردانهای بیت المقدس ، فرماندهان حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج ؛؛ در رزمایش بزرگ الی بیت المقدس بسیج را اعلام و توفیق روز افزون شما را در همه ی مراحل زندگی به ویژه انجام تکلیف حفاظت و حراست از انقلاب اسلامی تا تحقق هدف متعالی آن یعنی تحقق تمدن جهانی اسلام ، از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

همچنین از مساعدت و همراهی همه مسئولین بسیجی؛ ائمه محترم جمعه؛ فرماندار محترم و اعضای شورای اداری؛ نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی؛ فرماندهان محترم نظامی و انتظامی که در هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن رزمایش الی بیت المقدس و رنامه های هفته دفاع مقدس  همکاری نمودند کمال تقدیر و تشکر را دارم و عاقبت به خیری را از خداوند منان برایشان خواستارم
والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سپاه سپیدان
سرهنگ دوم پاسدار  احمد جعفری
1398/07/05
نام:
ایمیل:
* نظر: