شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۸
berooz
۲۰:۲۳:۰۱
آخرین اخبار
گزارش
کمیته هماهنگی و پشتیبانی دهه فجر حوزه های مقاومت بسیج دانش آموزی
به همت حوزه های مقاومت بسیج دانش آموزی صورت گرفت
boletکمیته هماهنگی و پشتیبانی دهه فجر حوزه های مقاومت بسیج دانش آموزی
کارگاه آموزشی سواد رسانه ای
ناحیه احمدبن موسی(ع)- حوزه کوثر(س)
boletکارگاه آموزشی سواد رسانه ای
نشست حامی یابان حوزه فاطمیون و کمیته امداد
حوزه مقاومت بسیج فاطمیون ، سپاه ناحیه احمد بن موسی (ع) شیراز
boletنشست حامی یابان حوزه فاطمیون و کمیته امداد
کد خبر: ۱۲۲۱۷۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
فرمانده سپاه احمد ابن موسی(ع) شیراز
رزمایش الی بیت المقدس صبح امروز همزمان با هفته دفاع مقدس در شرق شهرستان شیراز آغاز شد.
به گزارش خبر گزاری تنویر ازشیراز، سرهنگ مرتضی خسروانی صبح امروز در جمع گردانهای بیت المقدس شرق شیراز ضمن تبریک هفته دفاع مقدس واعلام این خبر، اظهار داشت: دوران هشت سال دفاع مقدس برای مردم ایران یادآور پایمردیها، دلاوری ها و ایثارگریهای رزمندگان اسلام است.
خسروانی با تاکید بر اینکه ابعاد دینی و ایمانی نقطه طلائی حماسه هشت سال دفاع مقدس است، ادامه داد: ریشههای سلحشوری، مقاومت، ایستادگی و مبارزه همه جانبه با دشمنان ایران اسلامی در جنگ تحمیلی در اعتقادات دینی ومذهبی قوی رزمندگان نهفته بود.
وی بیان داشت: با اعتقادات وارزش های دینی هر کار وعمل نشدنی در دنیا شدنی خواهد شد که این مهم را توانستیم در هشت سال دفاع مقدس به جهانیان به منصه ظهور برسانیم.
خسروانی به جنگ اقتصادی دشمنان علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمنان به خاطر اینکه در هشت سال دفاع مقدس نتوانستند به اهداف خود برسند در ابعاد اقتصادی وارد جنگ با ایران شدند و با اعمال تحریمهای مختلف فشارهایی بر مردم و انقلاب اسلامی مردم آوردهاند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه احمد ابن موسی شیراز افزود: ملت ایران در این شرایط سخت اقتصادی میتواند همجون دوران مقدس با ایمان و اعتقاد قوی، که همان روح قدرت است در جبهه های فرهنگی و اقتصادی پیروز شوند.
خسروانی با اشاره به توانمدیهای نظامی ایران تصریح کرد: ما توانستیم در صنایع و تجهیزات نظامی به پیشرفته ترین تجهیزات نظامی روز دنیا دست یابیم و در فاصلههای دور موشکهای نقطه زن را به هدف بزنیم که این مرهون همان روحیه جهادی و پایبندی به ارزشهای دفاع مقدس، شهید و شهادت است.
خسروانی با اشاره به اینکه بسیجیان در همه حال برای مقابله با استکبار آماده هستند، خاطر نشان کرد: بسیجیان سپاه احمد بن موسی(ع) به مناسبت هفته دفاع مقدس در شرق شیراز به استعداد پنج گردان برادر و یک گردان خواهر از امروز به مدت دو روز رزمایش الی بیت المقدس برگزار می کنند.
وی به برنامههای اجرایی در این رزمایش پرداخت و گفت: برگزاری کلاسهای آموزشی، تمرین سناریوهای رزمایش، کلاسهای توجیهی آموزشی، ستون کشی در شب، رزم شبانه، کمین و ضد کمین و اجرای آتش، رژه حماسی و صبحگاه اقتدار از جمله برنامههای این رزمایش است.
نام:
ایمیل:
* نظر: