آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۲۱۸۹
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۹
پیام تبریک سرگرد پاسدار"عیسی رضایی" فرماندهی حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر به مناسبت روز ملی آتش نشانی و ایمنی به شرح ذیل می باشد:
به نام خالق هستی بخش ارزشمند ترین دارایی هر انسانی جان او است؛ کسی که از جان خود برای دفاع از اعتقادات، میهن، هم وطن و ناموس بگذرد بزرگترین ایثار را کرده است. آتش نشانان که همواره در راه آرامش هم وطنان خود، با جانفشانی به دل حادثه می زنند ایثارگران بی ادعا با قلب هایی مهربان هستند.
به نام خالق هستی بخش

ارزشمند ترین دارایی هر انسانی جان او است؛ کسی که از جان خود برای دفاع از اعتقادات، میهن، هم وطن و ناموس بگذرد بزرگترین ایثار را کرده است. آتش نشانان که همواره در راه آرامش هم وطنان خود، با جانفشانی به دل حادثه می زنند ایثارگران بی ادعا با قلب هایی مهربان هستند.

روز آتش نشان روز تجلیل و پاسداشت جایگاه مردانی است از جنس ایثار، شهامت و شهادت. فرشته های نجات که آتش عشق خدمت به خلق در وجودشان زبانه می کشد تا آتش سوزان و سوزنده حوادث را در زندگی خلق خاموش کنند.

اینجانب فرارسیدن 7 مهرماه روز آتش‌نشانان را به تمام کارکنان واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرستان فیروزآبادوبخش میمند تبریک عرض می‌نمایم و ضمن سپاس و تشکر از خدمات و زحمات این عزیزان، امیدوارم که همواره پیروز، سلامت و پرسعادت باشند.
سرگردپاسدارعیسی رضایی
نام:
ایمیل:
* نظر: