آخرین اخبار
گزارش
عرضه کتب پایگاه شهدای مربی شیراز در نمایشگاه کتاب
پایگاه شهدای مربی حوزه ۵ امام باقر علیه السلام:
boletعرضه کتب پایگاه شهدای مربی شیراز در نمایشگاه کتاب
وعده دیدار ما ، نهم دیماه1395
توسط واحد فرهنگی حوزه5بسیج امام باقر(ع) انجام شد :
boletوعده دیدار ما ، نهم دیماه1395
مسابقات فوتسال بین پایگاهی
توسط بسیجیان حوزه 5 بسیج امام باقر(ع) انجام شد:
boletمسابقات فوتسال بین پایگاهی
کد خبر: ۱۲۲۲۱۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸
فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز
فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز در رزمایش بزرگ الی بیت المقدس گفت: بسیجیان توان رزمی را به دوستان و دشمنان خود نشان می دهند
به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز؛ سرهنگ دوم مجید علی پور فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز در رزمایش بزرگ الی بیت المقدس سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز ضمن تشکر از حضور بسیجیان و مسولین گفت: رزمایش الی بیت المقدس دارای دوپیام برای دوستان و دشمنان خود است.
بسیجیان توان رزمی را به دوستان و دشمنان خود نشان می دهند
فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز اظهار داشت: رزمايش امروز موجب اميدواري دوستان و نااميدی دشمنان مي شود چرا که بسيجيان در ايران اسلامي در بهترين وضعيت امید و آمادگي براي دفاع از كيان اسلام، انقلاب و اعتقادات ملت ايران قرار دارند.
وی ادامه داد: رزمایش بزرگ الی بیت المقدس سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز پیام روشن و قاطع برای دشمنان دارد که  اکنون قطره کوچک از بسیجیان در منطقه دور هم جمع شدند تا توان رزمی را به نمایش بگذارند.
سرهنگ علی پور با اشاره به حضور و آمادگی صد درصدی بسیجیان در اضافه کرد: رزمایش امروز به استعداد 10 گردان های بیت المقدس و کوثر این رزمایش بزرگ با هدف دفاع از کوی و برزن، کمین، ضد کمین، تور ایست و بازرسی، تاکتیک عملیات مقابله با ناآرامی‌ها، تجمع‌های غیر قانونی، عملیات روانی و تعقیب و گریز اجرا گردید.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: