آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۲۲۱۹
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴
جانشین فرمانده سپاه سپیدان:
سرهنگ هاشمی بیان گفت: مقاومت، قدرتمند ترین سلاح یک ملت است و هماهنگونه که تحریم ها همه جانبه است مقاومت هم باید همه جانبه باشد.
به گزارش روابط عمومی سپاه سپیدان؛ صبح روز پنج شنبه مورخ 98/07/11 سرهنگ پاسدار سید مسعود هاشمی بیان جانشین فرمانده سپاه سپیدان در جمع اساتید و هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان مقاومت را قدرتمند ترین سلاح یک ملت دانستند و بیان داشتند:
پس از بد عهدی آمریکا و خروج از برجام حتی طرفداران نظریه سازش با غرب اعتراف به بی اعتباری نظریه سازش و مذاکره کرده اند.

هاشمی بیان گفت: امروز بر خلاف سال های قبل دو قطبی سازش و مقاومت در محافل سیاسی کم رنگ شده است و افکار عمومی به سمت تفکر مقاومت متمایل شده است.

وی افزود: آمریکا از شکست در عراق و سوریه و سقوط پهباد فوق پیشرفته و توقیف نفت کش انگلیسی و هدف قرار گرفتن خط لوله نفتی و شاهراه حیاتی نفتی آرامکو به شدت عصبانی و البته دچار سرگیجه و در حال عقب نشینی است.

جانشین سپاه سپیدان بیان داشت: فقدان استراتژی در عملکرد ترامپ متمرد، عیان و آشکار است.

ایشان مقاومت را قدرتمند ترین سلاح یک ملت برشمردند و بیان داشتند: هماهنگونه که تحریم ها همه جانبه است مقاومت هم باید همه جانبه و در راستای خنثی نمودن اهداف دشمن خبیث باشد.

هادی سیاسی سپاه سپیدان گفت: امروز پس از گذشت چهل سال از عمر انقلاب، راهبرد انقلاب به بلوغ رسیده است و در برابر زیاده خواهی های دشمن غدار با قدرت ایستاده ائیم.

هاشمی بیان همچنین نقش اساتید و دانشجویان بسیجی دانشگاه را در تبیین گام دوم انقلاب مهم و راهبردی برشمرد و بر راه اندازی کرسی های آزاد اندیشی و نشست های بصیرتی و گفتمان های مختلف با محوریت گام دوم انقلاب تأکید نمود.

وی در خاتمه گفت: صبر استراتژیک نظام به پایان رسیده و در صورت تعرض دشمن جواب دردناک و غیر قابل پیش بینی را دریافت خواهند نمود.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر: