آخرین اخبار
گزارش
جلسه ستاد امر به ‌معروف و نهی از منکر شهرستان سپیدان برگزار شد
با حضور رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس؛
boletجلسه ستاد امر به ‌معروف و نهی از منکر شهرستان سپیدان برگزار شد
مسعود انصاری
یادواره شهدای سپیدان برگزار گردید
همزمان با هفته بسیج؛
boletیادواره شهدای سپیدان برگزار گردید
مسعود انصاری
از سردیس ورودی شهرک شهید قاضی سپیدان رونمایی شد
با حضور سردار محمد جعفر اسدی؛
boletاز سردیس ورودی شهرک شهید قاضی سپیدان رونمایی شد
مسعود انصاری
یادداشت و گفتگو
حوادث تیر ماه یک قلم از هزاران جنایات ضد بشری آمریکا است.
سرهنگ هاشمی بیان، جانشین سپاه سپیدان:
boletحوادث تیر ماه یک قلم از هزاران جنایات ضد بشری آمریکا است.
مسعود انصاری
در گفت و گوی اختصاصی با جانشین سپاه سپیدان
ریشه یابی ناآرامی اخیر؛
boletدر گفت و گوی اختصاصی با جانشین سپاه سپیدان
مسعود انصاری
یکی از نیازهای کنونی ما وحدت بین مردم است
سرهنگ رستمی به تنویر گفت:
boletیکی از نیازهای کنونی ما وحدت بین مردم است
مسعود انصاری
کد خبر: ۱۲۲۲۴۹
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
صبح امروز صورت گرفت؛
دکتر مهدی شیخ موحد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان با سرهنگ جعفری فرمانده سپاه مقاومت شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی سپاه سپیدان، صبح امروز دوشنبه مورخ 98/07/15 دکتر مهدی شیخ موحد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان با حضور در سپاه ناحیه سپیدان با سرهنگ جعفری دیدارز و گفتگو کردند.

سرهنگ جعفری در این دیدار ضمن خیر مقدم گفت: مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان با افتخار از بسیج دانشجویی و سپاه پاسداران که به عنوان بدنه اصلی نظام جمهوری اسلامی به شمار می روند حمایت می کند و بدون شک این نظام مدیون تلاش های سپاه و بسیج چه در دوران جنگ، چه در شرایط بحران اقتصادی و چه در حوادث سیاسی منطقه و خاورمیانه است.

وی در ادامه افزود: با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های دانشگاه، از جمله وجود استادان با تجربه و علمی امیدواریم بتوانیم فعالیت های مفیدی در زمینه های فرهنگی و اجتماعی و از همه مهم تر تبیین بیانیه گام دوم انقلاب داشته باشیم.

جعفری گفت: بسیج دانشجویی بازوی توانمندی برای انقلاب اسلامی است و این نهاد مردمی و انقلابی همیشه در اجرای برنامه های فرهنگی از جمله برگزاری یادواره شهداء و اعزام دانشجویان به اردوهای راهیان نور یاری رسان بسیج و سپاه بودند.


وی در ادامه با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دانشگاه های معتبر کشور است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان سپیدان در یک فضای آرام، بدون تنش و تشنج در حال فعالیت است و ما از هیچ گونه کمکی برای ارتقا سطح کیفی، خنثی سازی توطئه دشمنان و برگزاری برنامه های فرهنگی دریغ نخواهیم کرد.

فرمانده سپاه ناحیه سپیدان با بیان نکاتی در خصوص رعایت حجاب افزود: یکی از آسیب های مهمی که در جامعه وجود دارد مسئله پوشش و حفظ حجاب است که این کار با فرهنگ سازی و آموزش از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی و همایش های مختلف با موضوع حجاب توسط استادان مجرب دانشگاهی امکانپذیر است.

دکتر شیخ موحد ، رئیس دانشگاه آزاد واحد سپیدان نیز با قدردانی از فرمانده سپاه بخاطر دلگرمی و حسن نیت نسبت به دانشگاه آزاد اسلامی سپیدان، خاطر نشان کرد: افرادی که در مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مشغول به خدمت است محصول دانشگاه ها می باشند و این برای ما یک افتخار میباشد.

شیخ موحد، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص اینکه چشم ما نباید به دست این و آن باشد تاکید کرد که دانشگاه آزاد و سپاه، دوبال و دو پتانسیل هستند که با هم می توانند آرمانهای انقلاب اسلامی را به پیش ببرند.

انتهای پیام /
نام:
ایمیل:
* نظر: