کد خبر: ۱۲۲۲۴۹
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
صبح امروز صورت گرفت؛
دکتر مهدی شیخ موحد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان با سرهنگ جعفری فرمانده سپاه مقاومت شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی سپاه سپیدان، صبح امروز دوشنبه مورخ 98/07/15 دکتر مهدی شیخ موحد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان با حضور در سپاه ناحیه سپیدان با سرهنگ جعفری دیدارز و گفتگو کردند.

سرهنگ جعفری در این دیدار ضمن خیر مقدم گفت: مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان با افتخار از بسیج دانشجویی و سپاه پاسداران که به عنوان بدنه اصلی نظام جمهوری اسلامی به شمار می روند حمایت می کند و بدون شک این نظام مدیون تلاش های سپاه و بسیج چه در دوران جنگ، چه در شرایط بحران اقتصادی و چه در حوادث سیاسی منطقه و خاورمیانه است.

وی در ادامه افزود: با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های دانشگاه، از جمله وجود استادان با تجربه و علمی امیدواریم بتوانیم فعالیت های مفیدی در زمینه های فرهنگی و اجتماعی و از همه مهم تر تبیین بیانیه گام دوم انقلاب داشته باشیم.

جعفری گفت: بسیج دانشجویی بازوی توانمندی برای انقلاب اسلامی است و این نهاد مردمی و انقلابی همیشه در اجرای برنامه های فرهنگی از جمله برگزاری یادواره شهداء و اعزام دانشجویان به اردوهای راهیان نور یاری رسان بسیج و سپاه بودند.


وی در ادامه با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دانشگاه های معتبر کشور است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان سپیدان در یک فضای آرام، بدون تنش و تشنج در حال فعالیت است و ما از هیچ گونه کمکی برای ارتقا سطح کیفی، خنثی سازی توطئه دشمنان و برگزاری برنامه های فرهنگی دریغ نخواهیم کرد.

فرمانده سپاه ناحیه سپیدان با بیان نکاتی در خصوص رعایت حجاب افزود: یکی از آسیب های مهمی که در جامعه وجود دارد مسئله پوشش و حفظ حجاب است که این کار با فرهنگ سازی و آموزش از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی و همایش های مختلف با موضوع حجاب توسط استادان مجرب دانشگاهی امکانپذیر است.

دکتر شیخ موحد ، رئیس دانشگاه آزاد واحد سپیدان نیز با قدردانی از فرمانده سپاه بخاطر دلگرمی و حسن نیت نسبت به دانشگاه آزاد اسلامی سپیدان، خاطر نشان کرد: افرادی که در مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مشغول به خدمت است محصول دانشگاه ها می باشند و این برای ما یک افتخار میباشد.

شیخ موحد، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص اینکه چشم ما نباید به دست این و آن باشد تاکید کرد که دانشگاه آزاد و سپاه، دوبال و دو پتانسیل هستند که با هم می توانند آرمانهای انقلاب اسلامی را به پیش ببرند.

انتهای پیام /
نام:
ایمیل:
* نظر: