يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
berooz
۲۲:۱۴:۲۶
آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۲۳۹۵
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶
به همت دفتر بسیج دانشجویی لارستان
به همت دفتر بسیج دانشجویی لارستان، همایش تخصصی غیر قابل اعتماد همزمان با یوم الله 13 آبان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه لارستان، همایش غیر قابل اعتماد ویژه یوم الله 13آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به همت دفتر بسیج دانشجویی لارستان و با حضور جمعی از دانشجویان ومردم در تالار اندیشه دانشکده پرستاری حضرت زینب(س) لارستان برگزار شد.
در سخنرانی این همایش که با موضوع تعامل یا تقابل با استکبار جهانی برگزار شد، سرگرد پاسدار امیر جاهدی فرمانده سپاه ناحیه لارستان در ابتدا مبانی تاریخی،قرآنی و عقلی مقابله با استکبار جهانی را برشمرد و به زوایای قیام 13 آبان که به فرموده امام خمینی(ره) به انقلاب دوم معروف شد پرداخت.
وی در ادامه به تاریخ بدعهدی های آمریکا در مذاکرات هسته ای از سال 82 تاکنون و فشارهای حداکثری برای به زانو درآوردن ملت ایران اشاره کرد و ضمن بازخوانی بخش هایی از کتاب های «زنان دربار به روایت ساواک» و «خاطرات هیلاری کلینتون»  ، دانشجویان را به مطالعه تاریخ انقلاب تشویق نمود.
فرمانده سپاه ناحیه لارستان با بیان اینکه دشمنی نفوذی های داخلی کمتر از دشمنان خارجی نیست افزود:جریان شبکه نفوذ در کشور را باید جدی گرفت و مردم باید این جریان وابسته به نظام سلطه را شناخته و به جامعه معرفی کنند.
در بخش پایانی ابن مراسم که به صورت پرسش و پاسخ دانشجویی ادامه پیدا کرد، سرگرد جاهدی به سوالات دانشجویان پاسخ داد.
 

نام:
ایمیل:
* نظر: