آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
کمک 100 میلیونی ریالی اصناف به اردوهای جهادی
فرمانده حوزه اصناف سپاه کازرون:
boletکمک 100 میلیونی ریالی اصناف به اردوهای جهادی
خبرنگار نباید سیاست زده شود و برای منافع حزبی قلم بزند
فرمانده سپاه کازرون در آیین تجلیل از خبرنگاران؛
boletخبرنگار نباید سیاست زده شود و برای منافع حزبی قلم بزند
کد خبر: ۱۲۲۴۳۵
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
تنویر کازرون؛

به گزارش تنویر، سرهنگ پاسدار شهرام افشاریان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون در نشست فرماندهان و مسولان بسیج این شهرستان که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصباحی، امام جمعه جدید کازرون اظهار داشت: شهرستان کازرون یک شهرستان پرافتخار است و مهمترین این افتخارات، اهدای ١٣٠٠شهید به انقلاب اسلامی است.

سالها ی سال از نعمت نماز جمعه برخوردار بودیم ، اما این نعمت را نمی شناختیم. امروز باید خدا را شاکر باشیم که مجموعه سپاه هیچگاه برای این فریضه الهی  کم نگذاشته است.

وی با ذکر یاد و خاطره‌ای از شهید خرسند، گفت: اگر در دوسال گذشته اتفاقات خاص شهرستان رخ نمیداد، با همراهی امام جمعه در مسایل مختلف می توانستیم در اوج قرار بگیریم.

باگذشت مدت َطولانی بیش از ۵ماه، بالاخره خلا امام جمعه شهرستان پر شد، اگرچه در این برهه، ائمه جمعه موقت، برای شهرستان کم نگذاشتند.

در رابطه با حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصباحی این کافی است که هرکسی با ایشان کار کرده و یا مرتبط بوده، اخلاق مداری ایشان را شاخصه رفتاری ایشان می دانند.

جوانگرایی، توجه به محرومین و مستعضفین، توجه به مسایل تربیتی، کار تشکیلاتی، ساده زیستی، وحدت محوری از دیگر خصوصیات ایشان است.

حجت‌الاسلام صباحی غیر بومی نیستند چون ایشان در کازرون زندگی کرده‌اند، این شهرستان را می شناسند و در دوران حضور در خرامه نیز در ارتباط با شهرستان کازرون بوده اند.

شهرستان کازرون با سوابق عالی که دارد، در مسایل مختلف از جمله وحدت بایستی مشکلاتش را مرتفع کند.

در حوزه فرهنگ، نیازسنجی لازم است. در کنار هم قراردادن مجموعه‌های فرهنگی به عنوان اعضای یک پازل نیز لازمه وحدت و تاثیرگذاری است.کادر سازی نیز در ادامه باید به عنوان دیگر اولویت فرارگیرد.

در راس قرارگرفتن امام جمعه، به عنوان فرمانده قرارگاه فرهنگی نیز از مطالبات رهبر معظم انقلاب است.

در کنار هم اندیشی، مشورت، کلام پایانی بایستی کلام امام جمعه محترم باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر: