يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
berooz
۱۰:۵۸:۰۱
آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۲۴۹۵
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۶
سازمان بسیج کارمندان سپاه فجر استان فارس
هفته بسیج، همه ساله یاد آور حماسه ها و رشادت ها و نقش آفرینی بسیجیان در عرصه های مختلف دفاعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، علمی و امنیتی و... است

هفته بسیج، همه ساله یاد آور حماسه ها و رشادت ها و نقش آفرینی بسیجیان در عرصه های مختلف دفاعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، علمی و امنیتی و... است و تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی سرشار از حضور و حماسه آفرینی توده عظیم ملت ایران در قالب بسیج مردمی است. چه آنگاه که در صفوف محکم و بنیان مرصوص در جبهه مقابله با دشمنان از نوع تهدیدات سخت، آگاهانه و داوطلبانه، ندای رهبری زمان را لبیک و دشمن بعثی را از خاک کشورمان بیرون راندند و چه آنگاه که در مهار با فتنه و مقابله با فتنه گران با عزمی راسخ و اراده ای استوار، در لبیک به ندای رهبر امت، در صف مبارزه با دشمنان داخلی قد علم کرد و با خلق 9 دی ها، فتنه های 88-87 را مهار نمود و چه در عرصه های گوناگون علمی و فرهنگی و هنری و... که پرچم پر اقتدار ایران اسلامی را در قله نگه داشت و به نمایش جهانیان درآورد.

اینها همه گوشه ای از سند پر افتخار بسیجیان این مرز و بوم است که در هیچ جای دنیا نظیر و همتا ندارد. و اینک با این سوابق روشن در سه دهه اول انقلاب اسلامی و اعتراف جهانیان به اقتدار و عظمت این نیروی مردمی و نقش آن در اعتلا و تعالی انقلاب اسلامی، تفکر بسیجی در دهه چهارم انقلاب مرزهای کشور را در نوردیده و امید نا امیدان و چراغ راه مستضعفان و مسلمانان ستمدیده گردیده است.

بسیج شجره طیبه ای است که با خون شهدای گرانقدر آبیاری گردیده و شاخ و برگ امید بخش آن بر سرزمین ایران اسلامی سایه افکنده و نام و آوازه فرهنگ و تفکر بسیجی زینت بخش سرزمین های اسلامی است. لذا تا زمانی که رایحه خوش بسیج بر فضای این مرز و بوم به مشام می رسد دشمنان از توطئه آفرینی خسته و مأیوس و دوستان بر فائق آمدن بر مشکلات امیدوارند و نام و یاد بسیجی همیشه در طول تاریخ پابرجاست.

لذا  سازمان بسیج کارمندان سپاه فجر استان فارس ضمن  آغاز هفته بسیج،  را به عموم مردم شریف ایران اسلامی و جامعه کارمندان کشور و استان فارس تبریک عرض نموده و تداوم راه شهدای انقلاب و بسیج و پیروی و تجدید بیعت با ولایت امر، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) و دفاع از مظلومان و مسلمانان جهان و مبارزه با کفر و استکبار و صهیونیسم جهانی را وظیفه خود دانسته و بر تلاش کارمندان و مدیران بسیجی برای اعتلای انقلاب اسلامی و ترویج و توسعه فرهنگ بسیجی تأکید می نماید.


نام:
ایمیل:
* نظر: