آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۲۵۰۷
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
سند پر افتخار بسیجیان در عرصه های گوناگون فرهنگی ، خدمت رسانی و سایر عرصه ها در هیچ جای دنیا نظیر و همتا ندارد ، اینک با این سوابق روشن در سه دهه اول انقلاب اسلامی و اعتراف جهانیان به اقتدار و عظمت این نیروی مردمی و نقش آن در اعتلا و تعالی انقلاب اسلامی، تفکر بسیجی در دهه چهارم انقلاب مرزهای کشور را در نوردیده و امید نا امیدان و چراغ راه مستضعفان و مسلمانان ستمدیده گردیده است.

((بسیجی یعنی علی که تمام وجودش وقف اسلام بود))

رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای ((مدظله العالی ))

نقش آفرینی‌ها و کارکردهای بسیج دردهه های درخشانی که ازانقلاب اسلامی پشت سرگذاشتیم بخصوص حماسه‌سازی‌های جاودانه آن در ۸ سال دفاع مقدس و سپس رویارویی هوشمندانه و سلحشورانه با فتنه‌ آفرینی‌ها و بحران‌‌سازی‌های گوناگون استکبارجهانی و جبهه معاندین نظام و گره‌گشایی از مشکلات جامعه و ملت ایران در مقاطع سخت و حساس به مثابه میراثی گرانقدر برای ملت بزرگ ایران محسوب می گردد. به همین دلیل الگوی فکری و عملی بسیج برای تمام نسل‌های میهن اسلامی حقیقی انکارناپذیر است و عصبانیت و چرایی هجمه‌های رسانه‌ای و عملیات روانی پرحجم دشمنان علیه این نهاد مقدس را رمز گشایی می‌کند.

انگاره ها و اهداف بسیج در سطوح ملی، منطقه‌ای و جهانی، این نهاد مردمی را پیشتاز جریان‌سازی‌های دفاع از اسلام ناب و انقلاب اسلامی قرار داده است که با بصیرت در زمان‌شناسی، دشمن‌شناسی و موقعیت‌شناسی و حضور به هنگام و به اندازه در صحنه‌های نیاز کشور توانسته، فلسفه و نقش خود را در زمره ضروریات انقلاب تحکیم بخشد.

الگوی بسیج مستضعفین در ایران اسلامی وحمایت اقشار مختلف مردمی از دستاوردهای گرانبهای انقلاب اسلامی در چهلمین سالروز انقلاب شکوهمند اسلامی، الگویی بسیار موفق است که بهره مندی از ارزش های معنوی این الگو در کشورهای منطقه مانند سوریه،عراق ویمن خاری در چشمان اهریمنان شده وبه اعتراف دوست ودشمن آنچه نقشه های آنان را عقیم ساخته ،چیزی جز حضور در صحنه توده های میلیونی مردم در قالب نیروی مردمی بسیج نمی باشد.
دشمنان کوردل باید بدانند که شیردلان بسیجی با لبیک گویی به نوای حسین زمان رهروان واقعی شهدا هستند وهمچنان که بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) فرمود"تفکر بسیجی نوای دلنشینی است که اگر در کشوری طنین انداز شود چشم طمع دشمنان وجهانخواران از آن دور می ماند

نام:
ایمیل:
* نظر: