آخرین اخبار
گزارش
جلسه ستاد امر به ‌معروف و نهی از منکر شهرستان سپیدان برگزار شد
با حضور رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس؛
boletجلسه ستاد امر به ‌معروف و نهی از منکر شهرستان سپیدان برگزار شد
مسعود انصاری
یادواره شهدای سپیدان برگزار گردید
همزمان با هفته بسیج؛
boletیادواره شهدای سپیدان برگزار گردید
مسعود انصاری
از سردیس ورودی شهرک شهید قاضی سپیدان رونمایی شد
با حضور سردار محمد جعفر اسدی؛
boletاز سردیس ورودی شهرک شهید قاضی سپیدان رونمایی شد
مسعود انصاری
یادداشت و گفتگو
حوادث تیر ماه یک قلم از هزاران جنایات ضد بشری آمریکا است.
سرهنگ هاشمی بیان، جانشین سپاه سپیدان:
boletحوادث تیر ماه یک قلم از هزاران جنایات ضد بشری آمریکا است.
مسعود انصاری
در گفت و گوی اختصاصی با جانشین سپاه سپیدان
ریشه یابی ناآرامی اخیر؛
boletدر گفت و گوی اختصاصی با جانشین سپاه سپیدان
مسعود انصاری
یکی از نیازهای کنونی ما وحدت بین مردم است
سرهنگ رستمی به تنویر گفت:
boletیکی از نیازهای کنونی ما وحدت بین مردم است
مسعود انصاری
کد خبر: ۱۲۲۵۷۴
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۵
همزمان با هفته بسیج؛
به مناسبت هفته بسیج کارگاه آموزشی کاهش آسیب های اجتماعی و شورای امربه معروف و نهی ازمنکر با حضور اعضای شبکه رضویون در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه سپیدان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سپاه سپیدان؛ صبح امروز دوشنبه مورخ 98/09/04 و در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و تحقق اهداف عالیه سپاه کارگاه یک روزه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه و همکاری اداره بهزیستی سپیدان در حسینیه عاشقان ثارالله ناحیه  برگزار شد.

سروان پاسدار حمزه صدیق معاون اجتماعی سپاه سپیدان روز دوشنبه در حاشیه این کارگاه به تنویر گفت: در این کارگاه کارشناسان اداره بهزیستی شهرستان مباحثی مانند طلاق، کودک و همسرآزاری و غیره را برای حاضران تشریح کردند.

صدیق افزود: سپاه در مباحث محرومیت زدائی، برگزاری کارگاههای آموزشی و پیشگیرانه، آموزش نحوه زندگی به سبک اسلامی، ازدواج آسان، اجرای طرح کرامت و مشارکت با سازمانهای مردم نهاد و دستگاههای حمایتی و غیره در جهت کاهش دادن آسیب های اجتماعی تلاش می کند.

معاون اجتماعی سپاه سپیدان با قدردانی از تلاش ها و پیگیری های ارزشمند فرماندهی ناحیه، دادگستری و اداره بهزیستی شهرستان در خصوص اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی و محرومیت زدائی گفت: ورود سپاه در مقوله های آموزشی و فرهنگی در جهت فرهنگ سازی، ارائه برنامه های آموزشی و نشست های بصیرتی و کاهش دادن آسیب های اجتماعی تاثیر خوبی در جامعه دارد.
وی افزود: مقابله با آسیب های اجتماعی نیازمند تعامل و هم اندیشی و ارائه راهکارهای تاثیرگذار بوده که دستگاهها و ارگانهای مختلف می توانند، مکمل یکدیگر باشند و شاخص های خدمات را در اجتماع ارتقاء بخشند.

صدیق اظهار داشت: کارشناسان اداره بهزیستی در حوزه های مختلف خدماتی و اورژانس اجتماعی با تمام توان برای کاهش دادن آسیب های اجتماعی تلاش می کنند.

صدیق همچنین در مورد کارگاه آموزشی شبکه رضویون اظهار داشت: این کارگاه آموزشی باهدف تذکر لسانی و رویکرد ایجابی برگزار می‌شود تا شیوه‌ها و روش‌های اقناعی احیای فریضتین در جامعه نهادینه شود.

صدیق با بیان اینکه احیای فریضه امربه‌معروف به معروف ونهی از منکر رسالت آحاد جامعه و مسئولان می‌باشد گفت: تحقق فریضه امربه‌معروف ونهی از منکر در جامعه توسط دلسوزان جامعه با تذکر لسانی و رویکرد ایجابی در دستور کار است.

در پایان مراسم از آمرین به معروف و ناهیان از منکر در هفته بسیج تقدیر و تشکر بعمل آمد.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر: