آخرین اخبار
گزارش
جلسه ستاد امر به ‌معروف و نهی از منکر شهرستان سپیدان برگزار شد
با حضور رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس؛
boletجلسه ستاد امر به ‌معروف و نهی از منکر شهرستان سپیدان برگزار شد
مسعود انصاری
یادواره شهدای سپیدان برگزار گردید
همزمان با هفته بسیج؛
boletیادواره شهدای سپیدان برگزار گردید
مسعود انصاری
از سردیس ورودی شهرک شهید قاضی سپیدان رونمایی شد
با حضور سردار محمد جعفر اسدی؛
boletاز سردیس ورودی شهرک شهید قاضی سپیدان رونمایی شد
مسعود انصاری
یادداشت و گفتگو
حوادث تیر ماه یک قلم از هزاران جنایات ضد بشری آمریکا است.
سرهنگ هاشمی بیان، جانشین سپاه سپیدان:
boletحوادث تیر ماه یک قلم از هزاران جنایات ضد بشری آمریکا است.
مسعود انصاری
در گفت و گوی اختصاصی با جانشین سپاه سپیدان
ریشه یابی ناآرامی اخیر؛
boletدر گفت و گوی اختصاصی با جانشین سپاه سپیدان
مسعود انصاری
یکی از نیازهای کنونی ما وحدت بین مردم است
سرهنگ رستمی به تنویر گفت:
boletیکی از نیازهای کنونی ما وحدت بین مردم است
مسعود انصاری
کد خبر: ۱۲۲۵۷۸
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳
با حضور سردار محمد جعفر اسدی؛
با حضور فرمانده سابق نیروی زمینی سپاه و در راستای زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا، از سردیس ورودی شهرک شهید قاضی سپیدان در بلوار ورودی این شهرک رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی سپاه سپیدان صبح امروز پنج شنبه مورخ 98/09/07 و در ششمین روز از هفته بسیج؛ مراسم رونمایی از سردیس ورودی شهرک شهید قاضی سپیدان با حضور سردار محمد جعفر اسدی، سرهنگ جعفری، سید علاء الدین خادم، جوادی جهرمی، مهندس رهنما و جمعی از اعضای شورای شهر سپیدان در مکان ورودی این شهرک برگزار شد.

عبدالمطلب رهنما، شهردار سپیدان، در حاشیه افتتاح این سردیس از ساماندهی دیگر شهرک ها و میدان های شهر سپیدان خبر داد و تصریح کرد: در طراحی مبلمان شهري، بايد ارسال پيام براي شهروندان با توجه به زبان و خصيصه های فرهنگی و هويت هر شهر باشد، تا براي شهروندان قابل لمس تر بوده و با مردم ارتباط بصری برقرار كند.

وی بیان داشت: اقدام حوزه خدمات شهری در جهت تهیه و نصب این المان ها گامی در راستای استفاده از المان های گوناگون برای زیبا سازی شهر و گسترش فرهنگ ملی و مذهبی به شمار می آید و امیدواریم با نگاه جامع تر به مسایل ملی، آیینی و مذهبی، شاهد ارتقای سطح کیفی و کمی این المان ها در مبلمان شهری باشیم.

رهنما با بیان اینکه هدف مدیریت شهری ایجاد محیطی آرام و سالم است که آسایش و غنای زندگی در آن ممکن باشد افزود:  آسایش را می‌توان در تامین نیازهای اولیه شهروندان تعریف کرد، اما غنای زندگی هنگامی پدید می‌آید که معنویت و هنر در محیط های شهری بروز پیداکند.

شهردار سپیدان ارتقای آگاهی های عمومی، معرفی نمادها و ارزش های فرهنگی، بهسازی محیط شهر، ایجاد انگیزه برای معرفی سبک ها و سنت های هنری و هویت بخشی به فضاهای شهری  را بخشی از نقش و کارکرد المان های شهری عنوان کرد.

رهنما عنوان كرد: سردیس ها و المان های نصب و پیش بینی شده در شهر سپیدان با موضوع هاي فرهنگي، مذهبي، بومي، ملي و نمادي در مناطق مختلف نصب می شود و نصب سردیس شهید عزیز قاضی در راستای این. مهم میباشد.

لازم بذکر میباشد شهید عزیز قاضی فرماندار سابق سپیدان و طراح و بنیان گذار این شهرک میباشد که در تاریخ 8 بهمن سال 1365 در عملیات کربلای 5 در منطقه شلمجه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/نام:
ایمیل:
* نظر: