کد خبر: ۱۲۲۸۳۰
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۹
بیانیه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس:
مراسم راهپیمایی و عزاداری مردم شهید پرور شیراز در سوگ سردار دلها شهید سپهبدحاج قاسم سلیمانی فردا سه شنبه 17 دی ماه از ساعت 9 صبح با راهپیمایی از شاهزاده قاسم و از میدان شهرداری به سمت حرم مطهر شاهچراغ علیه السلام برگزار خواهد شد./مراسم سوگواری در حرم مطهر شاهچراغ (ع) از ساعت ۱۰ صبح آغاز می شود.

خونخواهان  پهلوانی که خونش ناجوانمردانه بر زمین ریخته شد در کمینند.

شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی چکیده ارزشهای مذهبی و میهنی ما ایرانیان در عصر جدید بود: او پهلوانی بود دلیر و نستوه و اسطوره ای که علاوه بر شجاعت و رزم آوری در دفاع از میهن و  دفاع از  مسلمانان مظلوم منطقه، مرد خرد و عقل و سیاست بود و البته عارفی بود اهل اشک و  راز و نیاز و خلوت با خدا.

او پهلوانی شیعی ، کربلایی و مرید آقا ابالفضل العباس علیه السلام بود و هم پهلوانِ ایرانی فردوسی،  هر دوی اینها در سردار سلیمانی متجلی شده بود. او ابرمرد دوران ما بود، در چهره و رفتارش توأمان صلابت و مهربانی جاری بود  و چرا در چهره اش مهربانی و عاشقی جاری نباشد وقتی که او برای دفاع از زنان ، کودکان وهمه مظلومان منطقه در برابر سبوعیت داعشی ها می جنگید.چهره اش با صلابت بود چون پهلوان و کهنه جنگاور ایران زمین بود و چهره اش به عاشقان دل سوخته می ماند چون او برای عشق و صلح و امنیت زنان و کودکان و مظلومان می جنگید.

ملی‌گرایان بگویند چه کسی هم‌تراز او پاسدار میهن بود؟ بزرگان دین و تشیع بگویند چه کسی چون او از حریم اهل بیت علیهم السلام دفاع کرد؟ و روشنفکران بگویند چه کسی مانند او از آزادی و صلح دربرابر خشونت و ترور و تعصب امثال داعش و تکفیری ها صیانت نمود؟

فضایل حاج قاسم  جمع میان "خرد" ، "حماسه" و "ایمان" بود.او را ناجوانمردانه شهید نمودند اما خون این پهلوان دامن گیر قاتلانش خواهد شد و پای آمریکا را از عراق و سوریه و لبنان و ...خواهد برید و ان شا الله اگر اینگونه شود ترامپ نیز به سرنوشت کارتر دچار خواهد شد و بند تحریم ها از پای ملت ایران باز خواهد شد.

تمامی خونخواهان  خون به ناحق ریخته شده این پهلوان و یل ایرانی اسلامی، وعده انتقامی سخت را داده اند،از سواحل مدیترانه تا بین النهرین ، جنوب و جنوب غرب آسیا و..دیگر نقاط محور مقاومت. 

انتقام خون سردار دلها  در داخل موجب بازیابی روحیه ملی و گذار از سوگ به حماسه و در خارج باعث صد چندان شدن اقتدار بی بدیل زمان حیات حاج قاسم‌ در کارزار سیاست جهانی است.لازم به ذکر است که در طی سه روز پس از قتل ناجوانمردانه سیدالشهدای مقاومت، فاتح قلبها، حاج قاسم سلیمانی،سه ضربه محکم تا کنون به آمریکاییهای جانی زده شده است:ا-تصویب خروج آمریکاییها توسط پارلمان عراق که باعث میشود از این پس عراقیها به عنوان اشغالگر باشند و به نوعی پارلمان عراق مجوز قانونی کشتن و اخراجشان توسط عراقیها را صادر کرد-2-خروج ایران از غل و زنجیرهای برجام که همین امر پروژه کارتری شدن ترامپ را کلید می زند-3-از دیشب در بعضی مناطق ،مثل سومالی، کشتن نظامیان آمریکا آغاز شده است.اینها همگی باز این نکته را گوشزد میکند که گرچه یزیدیان حسینیان را مظلومانه بکشند اما فریادهای یا لثارات الحسین طومار آنها را در هم می پیچد.


سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس به همراه  اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان فارس و همچنین نمایندگان بسیاری از گروه ها و تشکلات  عرصه کار و تولید در استان فارس ضمن اعلام آمادگی خود به مقام معظم رهبری جهت شرکت و هرگونه جانفشانی در انتقام سخت علیه قاتلین شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از تمامی مردم به ویژه کارگران و مدیران و تمامی دست اندرکاران عرصه کار و تولید و اقتصاد مقاومتی دعوت می نمایند که در مراسم راهپیمایی و عزاداری  سردار دلها ، پهلوان نامی ایران زمین،شهید حاج قاسم سلیمانی، در تاریخ سه شنبه 17 دی(که از قضا همزمان با سالگرد شهادت پهلوان غلامرضا تختی  نیز هست)  شرکت نمایند.این راهپیمایی  در روز 17 دی از ساعت 9 صبح از شاهزاده قاسم به سمت حرم مطهر شاهچراغ علیه السلام برگزار می شود .

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: