کد خبر: ۱۲۲۸۵۵
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۷
قدردانی؛
فرمانده سپاه ناحیه سپیدان ‌در پیامی از حضور بی نظیر مردم شهید پرور این شهرستان در مراسم یادبود شهید قاسم سلیمانی تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی سپاه سپیدان، صبح امروز و در پی حضوری کم نظیر و بی سابقه مردم ولایی و شهیدپرور سپیدان درمراسم گرامیداشت سیدالشهدای مقاومت، ایستادگی و صلابت خود در برابر دنیای کفر را همچون دیگر مردم ایران اسلامی به نمایش گذاشتند.

از این رو «سرهنگ احمد جعفری» فرمانده سپاه ناحیه سپیدان در پیامی تقدیر و قدردانی خود را از این حضور کم سابقه اعلام کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الراحمن الرحیم 

ولا تهنوا ولا تحزنوا و انتم الاعلون 

حمد و سپاس خدایی را که تدبیر بندگان را به بهترین سرانجام میرساند و اگر نباشد حمایت و هدایت او، بندگان عاجزند.

دیروز خیابان های اصلی سپیدان مملو از اقشار مختلف مردم برای قدردانی از خدمات و زحمات مخلصانه سردار دل ها، مالک اشتر علی زمان، سیدالشهدای مقاومت، سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بود.

حضور پر شور و شعور، دشمن شکن و اعجاب انگیز مردم سرافراز و انقلابی آحاد مردم سپیدان در این مراسم، فصل جدیدی از اتحاد و همبستگی آنان را رقم زده است.

همه آمده بودند تا در مراسم یادبود شهید سلیمانی حضور داشته باشند و خشم و انزجار خود را از امریکای جنایتکار به نمایش بگذارند و بار دیگر با رهبر و شهدا تجدید پیمان کنند.

بنابراین به پاس آنچه که امروز مردم سپیدان در مراسم یادبود سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی مهندس و دیگر یاران شهیدشان خلق کردند، صمیمانه از اعماق جان از آنان قدردانی کرده و سپاسگزاریم.

باشد که روزی پرچم انقلاب اسلامی که به برکت خون شهدای انقلاب و اسلام برافراشته شده است، همراه با پرچم سرخ حسینی و تشیع علوی به دست صاحب عصر و زمان مهدی موعود(عج) برسد.

خداوند عزوجل عزت ولایتمداری، سرباز وطن بودن و حرکت در مسیر شهدا را به همه ملت ایران عطا کند.ان شاءالله

سرهنگ دوم پاسدار احمد جعفری
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سپیدان
انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر: