يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
berooz
۰۷:۳۰:۳۶
کد خبر: ۱۲۲۸۶۶
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
سازمان بسیج کارمندان سپاه فجر فارس
خون سردار سلیمانی و آتشفشان خشم خروشیده ی جبهه مقاومت ، اضمحلال آمریکا را رقم خواهد زد. عداوت آمریکا و متحدانش از پیروزی های محور پرافتخار مقاومت این بار سردار سرافراز اسلام و مالک اشتر انقلاب را هدف قرار داد.

بسم الله قاصم الجبارین و مبیر ظالمین

بیانیه سازمان بسیج کارمندان فارس در پی شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی


خون سردار سلیمانی و آتشفشان خشم خروشیده ی جبهه مقاومت ، اضمحلال آمریکا را رقم خواهد زد.

عداوت آمریکا و متحدانش از پیروزی های محور پرافتخار مقاومت این بار سردار سرافراز اسلام و مالک اشتر انقلاب را هدف قرار داد.

بی شک از دست دادن فرمانده ای در مقیاس سردار سلیمانی که همزمان صحنه رزم چند کشور منطقه ی حساس غرب آسیا را مدیریت نموده و جبهه متحد آمریکایی، عبری و عربی را زمین گیر کرده بود برای همه دوستداران انقلاب اسلامی ،جانکاه و سنگین می باشد. لکن برکات این شهادت عظیم در نمایش رستاخیز گونه امت اسلامی به خصوص ملت های عراق و ایران ، تصویب طرح و خروج نظامیان آمریکایی از عراق و تصویب طرح سه فوریتی مبارزه با آمریکا در مجلس شورای اسلامی؛ مصداق عینی و بارز وعده نصرت پروردگار در تحقق آیه ی شریفه ی" ان تنصروا... ینصرکم" می باشد.

سازمان بسیج کارمندان سپاه فجر استان فارس ضمن محکومیت مجدد اقدام تروریستی ایالات متحده آمریکا در به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی و سایر همرزمانش، از خروش کم سابقه مردم انقلابی استان و اعلام حمایت آنان از آرمان های نظام و به خصوص تداوم مبارزه و مقاومت مقابل جبهه ی کفر و استکبار تقدیر و تشکر می نماید و از سیلی سخت سپاه پاسداران در هدف قراردادن پایگاه تروریستی آمریکا در عراق که آغاز یک انتقام سخت و پشیمان کننده برای آمریکایی ها خواهد بود، بسیار خرسند بوده و در کنار تمامی بسیجیان آماده پایان بخشیدن به حضور غیرقانونی و فسادانگیز آمریکایی ها در منطقه خلیج فارس خواهد بود.

وماالنصرالا من عندالله العزیزالحکیم

سازمان بسیج کارمندان سپاه فجر استان فارس


نام:
ایمیل:
* نظر: