آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
کمک 100 میلیونی ریالی اصناف به اردوهای جهادی
فرمانده حوزه اصناف سپاه کازرون:
boletکمک 100 میلیونی ریالی اصناف به اردوهای جهادی
خبرنگار نباید سیاست زده شود و برای منافع حزبی قلم بزند
فرمانده سپاه کازرون در آیین تجلیل از خبرنگاران؛
boletخبرنگار نباید سیاست زده شود و برای منافع حزبی قلم بزند
کد خبر: ۱۲۲۹۳۹
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
سردار علی نژاد، از فرماندهان محور مقاومت، در دومین یادوراه شهدای فاطمی آموزش و پرورش کازرون:
به گزارش تنویر ، سردار ابوالقاسم علی نژاد، از فرماندهان محور مقاومت، در دومین یادواره شهدای فاطمی آموزش و پرورش کازرون گفت: دشمن با شهادت حاج قاسم اشتباه بزرگی مرتکب شد، چون همچنان راه حاج قاسم ادامه خواهد داشت.  

سردار علی نژاد در ابتدا با تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) و شهید سلیمانی، در جمع شرکت کنندگان در یادواره به بیان برخی فضائل حضرت زهرا(س) پرداخت و خطاب به دختران دانش آموز به برخی ویژگی های دختر نمونه از جمله ایمان و عمل صالح، تقوا، اطاعت از خدا و پیامبر، حجاب و پوشش و ... از دیدگاه اسلام اشاره کرد.

وی سپس با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس گفت: ما همیشه از شهدا گفته ایم و باید هم ارزش و احترام آن را تا ابد حفظ کنیم، ولی نباید از ایثارگری های رزمندگان، جانبازان و آزادگان هم که در کنارمان هستند غافل بمانیم.

این فرمانده محور مقاومت در ادامه به ایراد بعضی از افراد جهت حضور نیروهای مقاومت در برخی کشورهای همسایه اشاره کرد و گفت: اول فاصله ما با این کشورها و نیز آمریکا را با آنان مقایسه کنید و اینکه حضور ما در آن کشورها با دعوت آنان بوده نه با زور سرنیزه و نیز با دیدن جنایات داعش، بر اساس رهنمودهای دین ما، نمی شود در مقابل ظلم ساکت نشست و از طرفی ایجاد این گروه های تروریستی در کشورهای همسایه ما بر اساس نقشه استکبار بوده که در نهایت کشور ایران را مورد هدف قرار دهند. 

سردار علی نژاد سپس به ویژگی های شخصیتی شهید سلیمانی اشاره کرد و اظهار داشت: جاذبه وی چنان بود که نه تنها اهل سنت بلکه از بزرگانشان هم جذب ایشان می شدند.

وی ادامه داد: تاثیرات مثبتی که حاج قاسم ونیروهای تحت امرشان در سوریه گذاشتند، مسلما تا قرن ها در آن کشور خواهد ماند.

سردار علی نژاد با بیان اینکه شهید سلیمانی به امر مولا و رهبر امت مانع از تحقق برنامه های استکبار شد، تصریح کرد: دشمن با شهادت حاج قاسم اشتباه بزرگی مرتکب شد و سپاه در این رابطه برنامه هایی تبیین کرده، که با تنفیذ مقام معظم رهبری یکی پس از دیگری انجام خواهد شد.

در پایان این مراسم هم لوح تقدیر و تندیس هایی برای یادبود به سردار علی نژاد و سردار پدیدار و همسرانشان و نیز تعدادی از رزمندگان حاضر در جلسه اهدا شد.

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر: