کد خبر: ۱۲۲۹۴۸
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹
فرهنگی هنری سپاه سپیدان خبر داد؛
سروان پاسدار اسماعیل پولاد گفت: سپاه سپیدان در دهه فجر بیش از 100 برنامه با شعار محوری "انقلاب اسلامی، زنده، پویا، در پرتو ولایت‌مداری، جهاد و مقاومت" برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی سپاه سپیدان؛ سروان پاسدار اسماعیل پولاد اردکانی مسئول فرهنگی هنری و دبیر برنامه های دهه فجر ناحیه سپیدان در گفت و گو با تنویر گفت: این برنامه ها با محوریت بهره‌گیری از ظرفیت های بسیج و اقشار مردم در برگزاری برنامه‌های دهه مبارک فجر انجام می شود.

وی، تکریم خانواده شهدا و ایثارگران، دیدار با ائمه جمعه، نشست‌های روشنگری و بصیرتی، کارگاه ارتقاء سواد رسانه ای خانواده ها در سطح بسیج و مدارس، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، یادواره شهدا، برگزاری محافل شعرخوانی انقلاب، نمایشگاه عکس دستاورد‌های انقلاب، برنامه‌های خدمت رسانی بسیج سازندگی، غبار روبی مزار شهداء و ... را از دیگر برنامه ای تدارک شده برای این ایام ذکر کرد.

مسئول فرهنگی هنری سپاه سپیدان در ادامه افزود: انتقال تجربیات انقلاب به نسل جوان و آگاهی دادن آنان به اهداف انقلاب، در برنامه های دهه فجر بسیج این ناحیه لحاظ شده است.


وی با اشاره به اینکه دهه فجر، خاستگاه جمهوری اسلامی در ایران و تاریخ اسلام است اظهار داشت :راهپیمایی ۲۲بهمن را با شکوه تر از همیشه برگزار می کنیم تا دشمن بداند با وجود تحریم هایش، ایران اسلامی در جبهه فرهنگی و اقتصادی ومقاوت به مقابله خود ادامه می دهد.


معاون فرهنگی سپاه سپیدان همچنین عناوین آخرین روز دهه فجر امسال را «حماسه حضور، عظمت ملت ایران، سردار دلها» نام برد و گفت: در این روز علاوه بر حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اربعین شهادت سردار دل ها، حاج قاسم سلیمانی نیز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


نام:
ایمیل:
* نظر: