آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۳۰۵۳
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
سردار جوانی:
سردار جوانی معاون سیاسی سپاه در جمع پرشور بسیجیان سپاه ناحیه ثارالله(ع) اظهار داشتند: با انتخاب صحیح نمایندگان مجلس میتوانیم افراد دلسوز، مردمی، صادق، ولایت مدار، انقلابی و استکبارستیز که بتواند فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را عملیاتی و به جای نگاه به دست بیگانگان به دست ملت خود نگاه کند راهی مجلس نماییم.

وی گفتند: حرکت انقلاب ما نه ایستاد و نه متوقف شد و نه به عقب برگشت بلکه یک حرکت رو به جلو بود به طوری که می توان گفت امروز در شرایطی قرار داریم که یک کارنامه پر افتخار از گذشته که 40 سال ملتی مقاومت کرد در مقابل تمامی دشمنان بشریت ،زور گویان عالم، طواغیت و شکست نخورد و امروز در نقطه ای قرار دارد که آنی که وحشت از شکست دارد دشمن ماست.دشمنی که در 40 سال گذشته  توطئه هایش، نقشه هایش و دسیسه هایش شکست خورده است و امروز دشمن در یک موقعیت فرو ریختن و از صحنه خارج شدن قرار دارد که در ابتدای این گام هستیم وگام دوم خروج آمریکایی ها از منطقه راهبردی غرب آسیا خواهد بود.

معاون سیاسی سپاه ادامه دادند : اما امروز شرایطی پدیدار شده است که به برکتی که حاج قاسم با حیات خود و امروز با شهادت خود داده به مقاومت و مقاومت پایداری رو ایجاد کرده، خروج آمریکایی ها از منطقه در ایران، سوریه، عراق، لبنان، سرزمین های اشغالی و... به یک گفتمان تبدیل شده است و اینکه آمریکایی ها خود می دانند که خروجشان از منطقه به معنای پایان ابرقدرتی آنها خواهد شد و این پایان معنایش این  است که آنها دچار مشکلات درونی خود نیز می گردنند همان وضعیتی که برای شوروی سابق پدید آمد. ما اگر چنین گذشته ای داشته ایم به برکت حضور مردم  در صحنه بوده  است و باید بدانیم که با این حضور خداوند  این قابلیت را در ملت ما  دید که نصرت خود را بر این ملت نازل کند و این یک افتخار برای این ملت است که محل نزول نصرت الهی واقع شود.

سردار جوانی با بیان اینکه آمریکایی ها در این 40 سال هر چه نقشه کشیدند و توطئه کردند نتیجه عکس گرفتند اظهار داشتند: ما امروز در نقطه ای قرارداریم که انقلاب ما به یک پدیده جهانی تبدیل شده است.در نقطه ای قرار داریم که دشمنی که تصور می کرد با به شهادت رساندن سردار سلیمانی مقاومت رو بی رمق و مغز متفکر آن را جدا و فرمانده میدانی آن را حذف فیزیکی می کند و می تواند نقشه کثیف و پلید خود را راحت تر در عراق پیاده کند ولی شهادت سردار سلیمانی کاری در انسجام مردم عراق کرد که اگر زنده بود سالیان سال زمان می برد تا این انسجام بوجود بیاید و این شهادت کلا وضعیت رو دگرگونه کرد و دیدیم با به زمین ریخته شدن خون سلیمانی یک یوم الهی رقم خورد و دنیا تحت تاثیر این شهادت قرار گرفت. یوم الهی که هرگز در محاسبات دشمن قرار نداشت.

وی در خصوص ارتباط ترور سردار سلیمانی و معامله قرن نیز ابراز داشت: برخی می گفتند ترامپ می خواسته معامله قرن را رونمایی کند و از ترس اینکه سردار سلیمانی این نقشه را در نطفه خفه کند دست به ترور سردار سلیمانی زد. ولی دیدیم که خون این سردار عزیز باعث یکپارچگی ملت مظلوم فلسطین در مقابل این معامله قرن شد.

معاون سیاسی سپاه در مورد انباشت قدرت ایران نیز گفتند: ملت ایران امروز در موقعیت تولید و انباشت قدرت قرار دارد و می بایست مشکلات و موانع رو در گام دوم انقلاب از سر راه خود بردارد و زمینه های ظهور رو فراهم نماید که مستلزم عمل به فرمایش رهبری است که در خطبه های تاریخی نماز جمعه اخیر تهران فرمودند: ((ملت ایران برای اینکه بتواند دشمن رو مایوس و تهدید رو بی اثر کند یک راه پیش روی دارد و آن راه قوی شدن است.))و  ما امروز نشانه های تاثیر قدرتمندی خود را در برخی حوزه ها به عینه مشاهده می کنیم. آمریکایی ها در گذشته با تهدید به راحتی دولت هایی رو جابجا کردند و در این سالها ملت ما را زیاد تهدید می کردند و عده ای در داخل متاسفانه به خاطر خود باختگی، عدم باور ملت ایران، عدم اطلاع از توانمندی های نظامی و دفاعی می گفتند باید کاری کرد که جنگ نشود چون اگر جنگ شود ما در برابر دشمنی مانند آمریکا ناتوان هستیم اما دیدید وقتی آمریکایی ها این خطای راهبردی را انجام دادند رهبری فرموند : ((این جنایتکاران در انتظار انتقام سخت باشند))

وی در مورد رجز خوانی ترامپ برای ایران در زمان ریاست جمهوری اوباما گفتند: این ترامپ آن کسی است که وقتی در دوره اوباما نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس چند نفر از تفنگداران دریایی آمریکا را بخاطر تعرض به آبهای ایران بازداشت کرد رجز خوانی کرد و گفت: اگر من بجای اوباما بودم دستور حمله می دادم، واکنش نشان می دادم. آمریکا تحقیر شد،آمریکا آبرویش رفت.تفنگداران ما را گریان و لرزان گرفته اند و آن وقت حاکمان ما هیچ کاری نکردند.حالا ترامپ نوبت تو رسیده و خود رییس جمهور آمریکا هستی چرا واکنش نشان ندادی؟ این یک سوال است و پاسخش این است که امروز سرزمین ایران سرزمین مجاهدان است و وقتی سرزمینی اینگونه فرزندان برومندی مانند سلیمانی ها داشته باشد این ملت روی ذلت و خواری نمی بیند و تحقیر نمی شود و دیدیم که آمریکایی ها بخاطر این تحقیر(بمباران پایگاه عین الاسد در عراق)و اینکه این آبروریزی رو کاهش بدهند کشته ها و زخمی های خود را انکار کردند. گرچه به شکل قطره چکانی دارند اطلاع رسانی می کنند.

معاون سیاسی سپاه در خصوص توانمندی دشمن در برخی حوزه ها ابراز داشتند: دشمن اگر در برخی حوزه ها ناتوان است اما در برخی حوزه ها هم قوی و توانمند است مانند حوزه رسانه و آنهم شبکه های ماهواره ای، فضای مجازی، اینترنت، سایبری و ... این جا دشمن به دنبال این است که اگر نمی تواند سرزمین ما، منابع و  ذخایر ما، پادگانها و پالایشگاه های ما را تسخیر کند قلب و ذهن جوانان ما را تسخیر می کند . به نوعی در یک جنگ شناختی دشمن به دنبال تصرف دلهاست با ایجاد شبه ،تردید و بی اعتمادی از طریق دروغ ، سیاه نمایی و لجن پراکنی. الان جنگ، جنگ اراده هاست و در این جنگ نیروهای اصلی مدافع انقلاب که شما بسیجیان هستید و در دفاع مقدس این مسئله مهم مشخص گردید و نشان دادید که آن جایی که  مردم وارد صحنه می شوند و شکل سازمان یافته آن مردم بسیجیان قهرمان هستند دشمن شکست می خورد.

وی در مورد مجلس قوی نیز ابراز داشتند: یکی از مولفه های قوی تر شدن کشور عزیرمان ایران داشتن یک مجلس قوی است.مجلس قوی در جمعه دوم اسفند شکل خواهد گرفت.اینجاست که همه نیروهای انقلابی این مطلب را متوجه باشند که اقتضای زمان و نیاز زمان برای کشور و انقلاب امنیت ،عزت، سربلندی و رفتن به سمت جلو با شتاب ،داشتن یک مجلس قوی است. این مجلس قوی رو ملت می سازد.اما مجموعه های مسئولیت دار در بحث انقلاب اسلامی نسبت به این مسئله بی تفاوت نیستند سپاه و بسیج بی تفاوت نیست. بسیجیان هم که خود مردم هستند.گرچه سپاه و بسیج به معنای آن مجموعه سازمان یافته رفتار حزبی ندارد و ورود مصداقی نخواهد داشت و دنبال لیست دادن نیست، به دنبال تبلیغ از افراد نیست اما در بحث اصل انقلاب هدف راهبردی دارد ما سپاه رو در تراز حزب نمی دانیم اما سپاه پاسداران دارای کنش های سیاسی آنهم به شکل فعال است. مگر می شود در زمانه ای که دشمن، ضد انقلاب و غربگرایان در تکاپوی این هستند که یک مجلس غیر انقلابی شکل بگیرد ما بی تفاوت باشیم . هدف راهبردی ما این است که مردم را به مشارکت حداکثری در انتخابات فرا می خوانیم و هدف دیگر این که کمک کند به دیگر مجموعه ها در برگزاری و برقراری انتخابات در یک فضای امن و آرام و اینکه سپاه کمک کند از طریق بصیرت افزایی ، روشنگری ، تبیین وضعیت و  شرح وضعیت تا اینکه مردم انتخابی هوشمند و آگاهانه داشته باشند. تا یک مجلس در تراز انقلاب و قوی شکل بگیرد .یک مجلس قوی می تواند حرکت انقلاب اسلامی رو شتاب ببخشد، در حل سریع مشکلات  و برداشتن موانع در سر راه پیشرفت جامعه کمک کند. خوب دشمن چنین مجلسی را بر نمی تابد.

وی در پایان با ذکر دو ویژگی مجلس قوی گفتند:ویژگی اول یک مجلس قوی آن است که پشتوانه  عظیمی از رای مردم رو داشته باشد که همان مطالبه مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) از ما است که فرمودند: (اگر انقلابی هم نیستید اگر به انقلاب و مذهب هم پایبندی ندارید و لیکن ایران را دوست دارید و علاقه مند به امنیت ایران هستید بیایید رای بدهید.) چرا چون مجلس با پشتوانه مردم می تواند تهدیدات رو ناکام بگذارد وانشاءالله خواهیم دید به برکت این ایام الله و به برکت خون سردار شهید سلیمانی که مردم در دوم اسفند به تکلیف و وظیفه خود عمل خواهند کرد. ویژگی دوم مجلس قوی این که مجلس از جنس مدرس باشد که امام دیروز فرمودند:(مدرس ها را وارد مجلس کنید.) و از جنس سردار سلیمانی که امروز مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) از وی به عنوان یک راه و یک مکتب یاد می کنند. امروز مجلس قوی مجلسی است که ترکیبش، نمایندگانش و نگاهشون همانند سردارسلیمانی باشد. امروز راه و مکتب سردار سلیمانی گره گشای ملت ماست.

نام:
ایمیل:
* نظر: