آخرین اخبار
گزارش
22 بهمن 93
هانیه پورحسین/ خبرگزاری ایسنا
bolet22 بهمن 93
هانیه پورحسین/ خبرگزاری ایسنا
22 بهمن 93
محسن تورع/ خبرگزاری نسیم
bolet22 بهمن 93
محسن تورع/ خبرگزاری نسیم
22 بهمن 93
عباس امیری/ روزنامه سبحان
bolet22 بهمن 93
عباس امیری/ روزنامه سبحان
کد خبر: ۱۲۳۱۵۲
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
برخورد قاطع با عاملان انتشار شایعه کرونا
سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس از شناسایی ۱۵۰ تن از عاملان انتشار شایعات مرتبط با کرونا ویروس در استان خبر داد.
با تلاش سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس در راستاي تامين امنيت رواني جامعه، تعداد ۱۵۰ نفر از شايعه پراكنان و منتشر كنندگان اخبار كذب مرتبط با شيوع بيماري كرونا در فضاي مجازي، شناسايي شده و با آنها برخورد ارشادي و قضايي صورت گرفت.


سازمان اطلاعات سپاه با افرادی که بخواهند در این برهه زمانی خاص در جامعه ، باعث تشویش اذهان عمومی و برهم زدن امنیت روانی مردم کشور عزیزمان شوند ، برخورد قاطع قضایی خواهد کرد .


همچنین پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس به مدیران گروه ها، کانال ها و صفحات شبکه های اجتماعی هشدار میدهند در صورت دامن زدن به شایعات و انتشار اخبار کذب و بی اساس در فضای مجازی ، با آنها برخورد قاطع خواهد شد.

سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس اعلام کرد که از عموم هم استانی های گرانقدر انتظار می رود، جهت اطلاع از صحت و سقم اخبار به خبرگزاری های معتبر و صداوسیما یا واحد رسمی پاسخگوی سازمان های مرتبط با این موضوع مراجعه کنند و به شایعات منتشر شده در فضای مجازی توجهی نکرده و از بازنشر آنها خودداری کنند

این سازمان همچنین از مردم خواست در مواجه با افراد منتشر کننده اخبار کذب در فضای مجازی، مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۴ اعلام نمایند.


نام:
ایمیل:
* نظر: