گزارش
22 بهمن 93
هانیه پورحسین/ خبرگزاری ایسنا
bolet22 بهمن 93
هانیه پورحسین/ خبرگزاری ایسنا
22 بهمن 93
محسن تورع/ خبرگزاری نسیم
bolet22 بهمن 93
محسن تورع/ خبرگزاری نسیم
کد خبر: ۱۲۳۲۲۸
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
با تلاش پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه فجر فارس و نواحی تابعه، با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی جداگانه طی روزهای اخیر، ضربات گسترده‌ای به کاسبان و ساقیان مرگ وارد شد.

با تلاش پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه فجر فارس و نواحی تابعه، با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی جداگانه طی روزهای اخیر، ضربات گسترده‌ای به کاسبان و ساقیان مرگ وارد شد. در این عملیات‌ها بیش از ۵۰ هزار لیتر انواع الکل و مشروبات الکلی کشف و ضبط  شد و در این رابطه جمعی از تولید و توزیع كنندگان بازداشت شدند.

در روزهای اخیر تلفات ناشی از مصرف مشروبات الكلی سمی(متانول) بیش از پنج برابر آمار تلفات ویروس كرونا در استان فارس بوده که این امر باعث اخلال در ارائه خدمات بهداشتی به بیماران بستری شده به علت ابتلا به ویروس کرونا در مراكز درمانی شده است.

سازمان اطلاعات سپاه فجر فارس با اعلام خطرآفرین بودن مصرف این نوع محلول‌های سمی و کشنده، به هم استانی‌های عزیز هشدار می‌دهد علاوه بر حرمت شرعی و منع قانونی، مصرف الكل هیچ‌گونه تأثیری در درمان و یا پیشگیری از ابتلا به بیماری كرونا نداشته و با توجه به اینكه متأسفانه الكل‌های سمی توسط برخی افراد سودجو تبدیل به مشروبات الكلی در قالب شیشه و قوطی‌های پلمپ با برندهای خارجی و بعضاً به‌صورت دست‌ساز تهیه و توزیع شده است، از هرگونه مصرف مشروبات داخلی و خارجی به بهانه بهبود و یا مصون ماندن از ویروس کرونا جداً و اکیداً خودداری كنند.

برچسب ها: ویروس کرونا
نام:
ایمیل:
* نظر: