پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹
berooz
۱۹:۲۰:۱۴
آخرین اخبار
گزارش
ضد عفونی مدارس شرق شیراز
کانون بسیج فرهنگیان کمیل
boletضد عفونی مدارس شرق شیراز
تبریک  هفته معلم به رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه 4 حوزه های بسیج دانش آموزی
تبریک به رئیس اداره آموزش و پرورش به مناسبت هفته معلم حوزه های مقاومت بسیج دانش آموزی و بسیج فرهنگیان
boletتبریک هفته معلم به رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه 4 حوزه های بسیج دانش آموزی
کد خبر: ۱۲۳۳۰۶
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
زحمتکشان، بسیج سازندگی حوزه امام حسن مجتبی (ع):
محمد حسن زحمتکشان در حاشیه فراخوان سراسری گروه های جهادی در ناحیه احمد بن موسی به ادامه روند ضد عفونی کردن محلات شرق شیراز و کمک به معیشت مردم تاکید کردند.
مسئول بسیج سازندگی حوزه دو امام حسن مجتبی (ع) شیراز،در حاشیه فراخوان سراسری گروه های جهادی در ناحیه احمد بن موسی به ادامه روند ضد عفونی کردن محلات شرق شیراز و کمک به معیشت مردم تاکید کرده و بیان داشتند تا زمانی که لازم باشد همچون الان پرتوان در صحنه هستیم.
ادامه روند ضد عفونی کردن اماکن عمومی در محدوده حوزه و اماکن مورد درخواست
ایشان با اشاره به کمک بسیار خوب خیرین در تامین نیازهای کالایی و نقدی جهت محرومین به اهدا حدود 250 بسته به این قشر ضعیف اشاره کرده و آنرا اقدامی خداپسندانه در راستای بهبود معشیت آنان دانستند. 
ادامه روند ضد عفونی کردن اماکن عمومی در محدوده حوزه و اماکن مورد درخواست
ایشان تعداد گروه های جهادی حوزه دو را در هر شب حدود 5 گروه دانستند که مهترین آن از مسجد حضرت ابوالفضل (ع) دانسته که در چند روز آینده و متعاقب میلاد امام زمان (عج) با برنامه های شاد خیابانی به ضد عفونی کردن معابر و تقدیم بسته های بهداشتی می پردازند. که طی یک اقدام ابتکاری نیروهای هر معاونت حوزه نیز در این اقدام حضور دارند که در چند شب گذشته، معاونت بازرسی وظیفه ضدعفونی کردن پمپ بنزین ها را انجام دادند.
آقای زحمتکشان با تشکر از فرماندهی دانشکده زرهی شیراز، از حضور ماشین آتش نشانی آنان در این برنامه به صورت مکرر تشکر نموده و توفیق آنان را از خداوند متعال خواستار شدند.

ادامه روند ضد عفونی کردن اماکن عمومی در محدوده حوزه و اماکن مورد درخواست
مسئول بسیج سازندگی حوزه اوج برنامه های مقابله با کرونا را در روز 20 و 21 فرودین در شب و روز میلاد امام عصر دانستند که در بیش از 12 نقطه ضمن ضد عفونی کردن خیابان ها و کوچه ها به منازل بسته های بهداشتی اهدا می گردد. که منسجم ترین این برنامه در روز چهارشنبه در دروازه قرآن شیراز خواهد بود.
ادامه روند ضد عفونی کردن اماکن عمومی در محدوده حوزه و اماکن مورد درخواست
نام:
ایمیل:
* نظر: