سه‌شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
berooz
۰۱:۱۰:۰۶
آخرین اخبار
گزارش
ضد عفونی مدارس شرق شیراز
کانون بسیج فرهنگیان کمیل
boletضد عفونی مدارس شرق شیراز
کد خبر: ۱۲۳۳۰۷
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۸
اقدام جهادی در منطقه باجگاه شیراز
به همت بسیجیان پایگاه شهید اسفندیاری و با همکاری دهیاری، اداره بهداشت، شورای محل و اهالی خوب این منطقه هیچگونه مورد ابتلا به کرونا در این منطقه مشاهده نشده است.
اسفندیاری فرمانده پایگاه بسیج شهید اسفندیاری باجگاه شیراز جمعی حوزه امام حسن مجتبی (ع) در مصاحبه با خبرنگار تنویر ناحیه احمد بن موسی (ع) ضمن بیان آمادگی خود و بسیجیان تحت امرش، به حضور یک ماه و شبانه روزی بسیجیان در ورودی این منطقه و باغات آن اشاره نمودند.
حضور شبانه روزی یک ماهه بسیجیان در غربالگری مسافران
این حضور که با همت و یاری تمامی ارگان ها حاضر در این منطقه بوده است در قبل از عید نوروز به منظور غربالگری مسافران صورت گرفته و بسیجیان ضمن رعایت موارد بهداشتی با تب سنجی از مسافران ورودی به این منطقه و یا بازگشت افراد مشکوک به کرونا باعث شدند که هیچ مورد مبتلا به کرونا در این منطقه مشاهده نشود.
حضور شبانه روزی یک ماهه بسیجیان در غربالگری مسافران
ایشان با تشکر از دهیاری، اعضای شورای محل، اداره بهداشت و دیگر نهادهای حاضر، به کشف چندین محموله کالای قاچاق محصولات بهداشتی و تحویل آن به پلیس امنیت اقتصادی اشاره کردند که یک محموله آن  کش و پارچه تولید ماسک بود که با حضور پلیس امنیت اقتصادی کشف و در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.
حضور شبانه روزی یک ماهه بسیجیان در غربالگری مسافران
فرمانده پایگاه شهید اسفندیاری با اشاره به در مسیر بودن این منطقه به سمت اصفهان و وجود باغات متعدد و فرصت تعطیلات و حتی پس از آن از مردم خواستند که همچنان از حضور و تجمع در این منطقه خودداری نموده و اجازه دهند ویروس کرونا از بین برود.
ایشان در پایان با اشاره به ض عفونی این منطقه با تشکر از دانشکده علوم و فنون زرهی سپاه، مثمر ثمر بودن این امر را بیان دانستند که سبب سلامتی مردم شده است.
حضور شبانه روزی یک ماهه بسیجیان در غربالگری مسافران
نام:
ایمیل:
* نظر: