شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹
berooz
۰۲:۰۳:۳۷
آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
بازخوانی پرونده ای فراموش شده
حجه الاسلام مصلی نژاد در گفتگو با تنویر عنوان نمود:
boletبازخوانی پرونده ای فراموش شده
کد خبر: ۱۲۳۵۲۴
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
در آستانه هفته بزرگداشت مقام معلم
سرگرد پاسدار مهدی قناعتیان، مسئول کانون بسیج فرهنگیان جهرم، گفت: در رزمایش مواسات و همدلی رمضان، 120 بسته غذایی به ارزش 120 میلیون ریال تهیه و بین اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا توزیع شد.
به گزارش روابط عمومی سپاه جهرم، سرگرد پاسدار مهدی قناعتیان، مسئول کانون بسیج فرهنگیان جهرم، در گفتگویی کوتاه به مناسبت فرا رسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم و استاد شهید مرتضی مطهری، گفت: در رزمایش مواسات و همدلی که در ابتدای ماه مبارک رمضان و همچنین شروع هفته بزرگداشت مقام معلم، همراه با سایر حوزه ها و اقشار سپاه جهرم در مصلای نمازجمعه برگزار شد، فرهنگیان بسیجی عضو کانون بسیج فرهنگیان نیز با اهداء 120 بسته غذایی به ارزش 120 میلیون ریال در این رزمایش مشارکت نمودند.

سرگرد قناعتیان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری، افزود: برنامه های اجرایی هفته بزرگداشت مقام معلم امسال، به خاطر شرایط خاص کشور و شیوع مریضی کرونا، به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به همزمانی هفته بزرگداشت مقام معلم و ماه مبارک رمضان، از برگزاری منبر مجازی با سخنرانی روحانیون و کارشناسان مذهبی شهرستان با موضوع احکام و وظایف روزه داران خبر داد و گفت: این برنامه در کانالهای اطلاع رسانی آموزش و پرورش و فرهنگیان، در پیام رسانهای ایتا، سروش و واتس آپ به اشتراک گذاشته خواهد شد.

مسئول کانون بسیج فرهنگیان جهرم با اشاره به پیام تبریک ویدئویی مشترک با رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان، ضمن تقدیر از زحمات همه فرهنگیان علی الخصوص فرهنگیان بسیجی، اظهار داشت: به نمایندگی از جامعه فرهنگیان شهرستان، با اهداء شاخه گل و یک جلد کتاب، از ریاست اداره، معاونین و سایر همکاران اداری آموزش و پرورش به مناسبت این هفته، تجلیل به عمل آمد.

وی از دیگر برنامه های بزرگداشت هفته معلم را تنظیم و نشر بیانیه ای در همین خصوص در شروع این هفته عنوان داشت و گفت: برگزاری مسابقه مجازی از آثار شهید مطهری همراه با اهداء جوایز متنوع، از دیگر برنامه های اجرایی کانون بسیج فرهنگیان می باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر: