دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹
berooz
۰۲:۱۷:۳۲
آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
خنده تلخ به طبقه متوسط شهری!
نگاهی به فیلم «ساعت 5 عصر»
boletخنده تلخ به طبقه متوسط شهری!
یمن عقیق یلدای مقاومت
گزارش تحلیلی از قیام مردم یمن به مناسبت گذشت بیش از 850 روز از مداخله نظامی عربستان در یمن
boletیمن عقیق یلدای مقاومت
کد خبر: ۱۲۳۶۰۰
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
معارفه جانشین ناحیه مرودشت
به گزارش تنویر مرودشت، مراسم تودیع و معارفه جانشین جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه مرودشت امروز یکشنبه 1399/02/21 برگزار و از زحمات جانشین سابق سرهنگ دوم پاسدار برادر نوراله زارع قدردانی و جانشین جدید سرهنگ پاسدار برادر علیرضا زارعی معرفی شد.
 در این مراسم ابتدا سرهنگ پاسدار برادر جمالی فرماندهی محترم ناحیه مرودشت ضمن تبریک میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع)، خاطره ای در مورد پاسدار شهید ابولفضل صادقی، در باب اینکه "آن شهید بزرگوار وصیت کرده بودند زمانی که شهید شدند با لباس مقدس پاسداری او را دفن کرده و هیچگاه لباس پاسداری نپوشید تا زمانی که به مقام رفیع شهادت رسد"؛ بیان فرموده و در مورد لباس و منسب والای پاسداری مطالبی را به سمع و نظر حاضرین رساندند.
و نیز از زحمات بی وقفه جانشین سابق ناحیه تشکر و قدردانی به عمل آوردند.

در ادامه مسئول محترم نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه مرودشت، ضمن تبریک میلاد آقا امام حسن مجتبی (ع)، ویژگیهای یک مدیر خوب را بر اساس آیات قرآن بیان فرمودند که: "باید حفیظ (امانت دار و متعهد) و علیم (متخصص) باشد".
و نیز تاکید کردند که "با ایجاد همدلی بین مجموعه های فرماندهی،حفا و نمایندگی به پیشبرد اهداف و رونق و پیشرفت امورات سازمانی در سپاه و بسیج اهتمام بورزید".
در آخر هم از حاضرین جلسه خواستند تا از ایام باقی مانده ماه مبارک و شبهای قدر نهایت استفاده و بهره را ببرند.


گزارش تصویری مراسم:

نام:
ایمیل:
* نظر: