يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹
berooz
۰۲:۳۵:۴۷
آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
بازخوانی پرونده ای فراموش شده
حجه الاسلام مصلی نژاد در گفتگو با تنویر عنوان نمود:
boletبازخوانی پرونده ای فراموش شده
کد خبر: ۱۲۳۶۸۸
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
به مناسبت روز جهانی قدس
نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، ارمغان فرزندی بت شکن از تبار ابراهیم بود که تمام قدرت های غیر خدائی را پوشالی خواند و ....
به گزارش روابط عمومی سپاه جهرم، به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس، کانون مقاومت بسیج فرهنگیان آن شهرستان، بیانیه ای بدین شرح صادر نمود. 

امام خامنه ای(مدظله العالی)؛"امروز دفاع از فلسطین، دفاع از حقیقت است"

نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، ارمغان فرزندی بت شکن از تبار ابراهیم بود که تمام قدرت های غیر خدائی را پوشالی خواند و تمامی طاغوتیان را به مبارزه طلبید. در چهل و یکمین سال از وقوع پدیده بی همتای تاریخ، بر روح مطهر آن بی همتای دوران درود می فرستیم و ضمن تجدید بیعت با خلف صالح خمینی کبیر(ره)، امام خامنه ای(مدظله العالی)، از جبهه استکبار به امتداد قابیل تا امروز برائت جسته و بار دیگر نام خود را در ذیل فهرست حامی مظلومان عالم سرشماری و همه آمال خود را در تاسی جستن راه شهیدان تاریخ بالاخص سردار قلب ها حاج قاسم سلیمانی می یابیم. مجاهدت های ملت نستوه ایران اسلامی، امروزه تشت رسوایی رژیم جلاد و کودک کش صهیونیزم را از پشت بام تاریخ بر زمین انداخته، به طوری که همه ملل آزاده دنیا، این گرگ وحشی را به نیکی شناخته و در حال شکست استخوانهای آنند. بشر امروز می داند که نطفه نامشروع این رژیم جعلی با خون و جنایت منعقد شده به طوری که حتی برخی از شهروندان غاصب این رژیم نیز به غصب خاک فلسطین پایان داده و در حال فرار به مامن اصلی خود هستند. به حقیقت این وعده الهی است که فلسطین آزاد خواهد گردید، اما قبل از رهایی قلب توحید، باید قبله گاه ثانی عالم اسلام از چنگال آل سعود به در آید تا زمینه فتح قبله گاه اول عالم اسلام فراهم گردد. کانون مقاومت بسیج فرهنگیان شهرستان جهرم در آستانه روز جهانی قدس ضمن محکومیت حرکت جاهلانه معامله قرن، به دولت بدون ملت صهیونیزم اعلام می دارد که بزودی انتقام همه شهیدان تاریخ خاصه شهدای مقاومت از طریق فروپاشی این رژیم تسویه و زمینه بازگشت میلیون ها آواره فلسطینی به موطن پدری شان فراهم خواهد گشت و صدای حیات بخش اذان از ماذنه های قدس شریف تسلاگر آلام مادران و پدران جمیع شهدای تاریخ خواهد شد. آری؛  به راستی که خط مقدم نبرد امروز با شیطان را باید در کمک های مومنانه مردم  و قدم های فرشته گون پزشکان و پرستارانی جست که شهیدان حقیقی سلامت اند. سلام بر مقام شامخ معلم که مبارزه با تاریکی را چه زیبا سرود و اجازه نداد دیو کرونا تعلیم و تربیت را به تعطیلی کشاند.


مدیریت و شورای کانون مقاومت بسیج فرهنگیان جهرم
نام:
ایمیل:
* نظر: