يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹
berooz
۰۹:۵۴:۴۱
آخرین اخبار
گزارش
ضد عفونی مدارس شرق شیراز
کانون بسیج فرهنگیان کمیل
boletضد عفونی مدارس شرق شیراز
تبریک  هفته معلم به رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه 4 حوزه های بسیج دانش آموزی
تبریک به رئیس اداره آموزش و پرورش به مناسبت هفته معلم حوزه های مقاومت بسیج دانش آموزی و بسیج فرهنگیان
boletتبریک هفته معلم به رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه 4 حوزه های بسیج دانش آموزی
کد خبر: ۱۲۳۸۳۲
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
با حضور مسئول بازرسی ناحیه صورت گرفت:
جلسه شورای فرماندهی حوزه امام حسن مجتبی (ع) شیراز با حضور مسئول محترم بازرسی ناحیه احمد بن موسی (ع) و سروان حسینی برگزار گردید.
جلسه شورای فرماندهی حوزه امام حسن مجتبی (ع) شیراز با حضور مسئول محترم بازرسی ناحیه احمد بن موسی (ع) و سروان حسینی در روز سه شنبه ساعت 18 برگزار گردید. در این جلسه صمیمی که با حضور اعضای شورای فرماندهی حوزه صورت گرفت، دکتر هاشمی با خوشامد گویی به همه حضار، دستورکار جلسه را بیان داشتند.
سپس به معرفی تک تک اعضای شورا پرداخته و مسائل مهم کاری آنان را بیان داشته و دستوراتی را در راستای بهبود عملکرد هر واحد صادر کردند. اعضای جلسه نیز با ذکر عملکرد خود در دوره یک ماهه اخیر، به سوالات مطرح شده پاسخ دادند.
در ادامه جلسه سروان پاسدار هادی زارع مسئول بازرسی ناحیه و برادر حسینی مسئول ایمنی این رده با ابلاغ سلام فرمانده محترم ناحیه از حضور در جمع بسیجیان اظهار خورسندی کرده و حوزه دو را از رده های موفق در ناحیه احمد بن موسی (ع) دانستند که این جلسه نشانه ای از این موفقیت است. سپس به صورت صمیمانه پاسخگوی سوالات و ابهامات اعضای شورای فرماندهی حوزه دو بودند.
در پایان جلسه دکتر هاشمی با بیان اینکه در آخر هر جلسه از اعضای شورای فعال در ماه گذشته تقدیر می شود، با فراخوانی یازده نفر از اعضای شورا از آنان با اهدای گل تقدیر نمودند.

برگزاری جلسه شورای فرماندهی حوزه امام حسن مجتبی (ع) شیراز


برگزاری جلسه شورای فرماندهی حوزه امام حسن مجتبی (ع) شیراز

برگزاری جلسه شورای فرماندهی حوزه امام حسن مجتبی (ع) شیراز

برگزاری جلسه شورای فرماندهی حوزه امام حسن مجتبی (ع) شیراز


نام:
ایمیل:
* نظر: