آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
کمک 100 میلیونی ریالی اصناف به اردوهای جهادی
فرمانده حوزه اصناف سپاه کازرون:
boletکمک 100 میلیونی ریالی اصناف به اردوهای جهادی
خبرنگار نباید سیاست زده شود و برای منافع حزبی قلم بزند
فرمانده سپاه کازرون در آیین تجلیل از خبرنگاران؛
boletخبرنگار نباید سیاست زده شود و برای منافع حزبی قلم بزند
کد خبر: ۱۲۳۸۴۷
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷
فرمانده ناحیه کازرون:
به گزارش  تنویر، سرهنگ دوم پاسدار  شهرام افشاریان، فرمانده سپاه کازرون در دیدار با مسؤلان دادگستری کازرون ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه و یاد و خاطره شهدای هفتم تیر از جمله شهید بهشتی اظهار داشت:سپاه با تمام وجود و افتخار در کنار مجموعه قضایی است.
فرمانده سپاه کازرون گفت:با حضور آیت الله رئیسی به عنوان ریاست قوه قضاییه، اتفاقات مثبتی در حوزه مبارزه با فساد صورت گرفته است و بیش از پیش، ارتباط تعاملی بین سپاه و قوه قضائیه مشهود است. مردم به مدیریت آیت الله رئیسی اميدوارند و توقع دارند معضلات ومشکلات را با استفاده از کلیه ظرفیت ها، ریشه کن نماید.

وی افزود:سپاه و قوه قضائیه با استقلال‌ لازم و نگاه تکلیف محوری همواره امورات خود را دنبال می نمایند.

شهرام افشاریان با تاکید بر ضرورت تلاش کلیه نهادها و دستگاهها در راستای خدمت صادقانه به مردم و مبارزه با تبعیض و فساد عنوان نمود: بر اساس بررسی صورت گرفته، قیمت مسکن در کازرون عادلانه نبوده و نظارت بر بازار مسکن و برخورد با دلالان بایستی به طور جدی مورد توجه قرار گیرد.

این مقام مسوول ادامه داد:توقع فعلی و مطالبه ویژه مردم از قوه قضاییه، مبارزه با هرگونه فساد و نظارت بر بازار و قیمت ها , خصوصا قیمت مسکن است ، گرچه مسؤولیت نظارت و برنامه ریزی جهت تامین معیشت، مسکن و پوشاک مردم  بر عهده دولت است اما به نظر می رسد دولت بازار و نظارت بر قیمت‌ها را رها کرده  و نگاه مردم به قوه قضائیه است. در خصوص وضعیت مسکن در شهرستان کازرون، ضروری است جلسات تخصصی و عملیاتی با حضور کارشناسان برگزار گردیده و تمهیداتی در این زمینه اتخاذ گردد.
موسوی، رییس دادگستری شهرستان کازرون نیز در این دیدار اظهار داشت: ای کاش یک هزارم خصلت‌های شهید بهشتی را داشتم. تلاش من در دوران مدیریتم این بوده که طوری رفتار نکنم که نفوذپذیر باشم.
رییس دادگستری کازرون؛ اظهار داشت:دشمنان هرگاه میخواهند انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی را بکوبند، سپاه و شورای نگهبان همواره مورد هجمه ایشان قرار می گیرد.
وی اضافه نمود: اگر قرار باشد تحت فشارهای جامعه بین‌الملل, قانون اسلامی را رعایت  کنیم، باید جامعه را به حال خود رها کنیم، آنها این را می‌خواهند.

حجت الاسلام انصاری فر، دادستان کازرون نیز با گرامیداشت دهه کرامت و یاد و خاطر شهید بهشتی اظهار داشت: شهید بهشتی الگویی بی‌بدیل در ایجاد و مدیریت دستگاه قضا بودند.
دادستان کازرون با بیان اینکه تعامل بین دستگاه قضایی و سپاه در سطوح عالی است اذعان نمود: توپخانه دشمن چند نقطه را دایما میزند؛ سپاه، قوه‌قضائیه و شورای نگهبان، چون دشمن میخواهد بال‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مورد هدف قرار دهد.
حجت الاسلام انصاری فر با اشاره به تبعات منفی مدیریت ناکارآمد و نگاه به بیرون به  جای نگاه به دستان توانمند داخلی اظهار کرد: وضعیت فعلی انرژی هسته‌ای، وضعیت دلار و ارز و سکه، برجام‌ و متصور بودن خطرات جدی هجوم و ورود ناآگاهانه به بورس، حاصل مدیریت ناکارآمد است.
این مقام مسول در پایان گفت:با دیدن لباس سبز سپاه، لباس خدمت، به وجد می آیم و از سپاه درخواست دارم طرح رضویون و گشت‌های محله‌محور را با جدیت دنبال کنند. در راستای خدمت به مردم و تامین امنیت مردم، حمایت ما از بسیج و سپاه حداکثری است.
نام:
ایمیل:
* نظر: