آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۴۰۷۰
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷
معاون فرهنگی هنری سپاه لارستان:
امین دلخسته گفت: مبلغ اهدا شده توسط این زوج جوان در راستای تهیه بسته های معیشتی برای اقشار نیازمند در قالب رزمایش کمک مومنانه و همچنین اِطعام روز عید غدیر صرف خواهد شد.
به گزارش تنویر، در بحبوهه شیوع بیماری کرونا و آسیب های اقتصادی ناشی از این بیماری منحوس که متوجه بخشی از اقشار محروم جامعه گردیده است یک زوج جوان بسیجی هزینه ای را که برای مراسم ازدواج در نظر گرفته بودند به امور خیریه اهدا کردند.

معاون فرهنگی هنری سپاه لارستان با بیان اینکه زندگی این زوج جوان نمونه ای از زندگی به سَبکِ ایرانی- اسلامی است، گفت: موضوع مهم ساده زیستی و پرهیز از تجملات در آغاز زندگی مشترک یک مسئله مهم و اساسی است که هم مسئولان و هم خانواده ها در جامعه امروز باید بیش از پیش به آن توجه کنند.

وی خاطرنشان کرد این زوج جوان با صرفنظر از برگزاری مراسم عروسی هم مسئله مهم رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را به جامعه یادآوری می کنند و هم موضوع مهم ساده زیستی و مشارکت در امور خیریه را به سایر زوج های جوان گوشزد می کنند.

امین دلخسته با بیان اینکه سپاه لارستان با همیاری خیران و سایر نهادها تاکنون 26 هزار بسته معیشتی را در بین اقشار نیازمند این شهرستان توزیع کرده است، گفت: مبلغ اهدا شده توسط این زوج جوان در راستای تهیه بسته های معیشتی برای اقشار نیازمند در قالب رزمایش کمک مومنانه و همچنین اِطعام روز عید غدیر صرف خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: