آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۴۳۴۹
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۶
فرمانده سپاه فجر در دیدار با نمایندگان فارس:
سردار بوعلی گفت: بدون شک یکی از ارکان توسعه و پیشرفت استان موضوع مهم اشتغالزایی برای جوانان و کاهش نرخ بیکاری است لذا انتظار می رود نمایندگان مجلس برای تحقق این مهم بصورت مستمر از مسئولان اجرایی استان مطالبه داشته باشند.
به گزارش تنویر، سردار یداله بوعلی فرمانده سپاه فجر  در دیدار با نمایندگان مردم فارس در مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت فرارسیدن ایام ماه محرم، گفت: تمام دستگاه های فرهنگی و دست اندرکاران هیئات مذهبی فارس سعی کنند حقیقت فرهنگ عاشورا در قالب برگزاری مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین (علیه السلام) برای نوجوانان و جوانان تبیین شود.

وی با بیان اینکه مسئله اشتغالزایی و حفظ امنیت شغلی کارگران بومی استان همواره مورد توجه نمایندگان قرار داشته باشد، گفت: بدون شک یکی از ارکان توسعه و پیشرفت فارس موضوع مهم اشتغالزایی برای جوانان و کاهش نرخ بیکاری است لذا انتظار می رود نمایندگان مجلس برای تحقق این مهم بصورت مستمر از مسئولان اجرایی استان مطالبه داشته باشند.

فرمانده سپاه فجر با تشریح ظرفیت های فارس در حوزه های صنعت، کشاورزی، فرهنگ، گردشگری و ...، گفت: این استان دارای ظرفیت ها و استعدادهای بی شمار و بالقوه ای است که هنوز ناشناخته باقی مانده اند و اگر محرومیت زدایی از فارس بعنوان یک سرفصل اصلی توسط نمایندگان پیگیری شود بدون شک شاهد رشد و بالندگی این استعدادها خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: در استان فارس نیاز به جریان سازی و ایجاد رویکرد همه جانبه و هماهنگ مسئولان و نمایندگان در راستای ایجاد و توسعه صنایع بزرگ و کلیدی داریم.

سردار بوعلی با اشاره به ظرفیت های فرهنگی و مذهبی استان فارس، گفت: نام این خطه به عنوانِ مهم «سومین حرم اهل بیت (علیهم السلام)» در ایران اسلامی مزین شده و برای بروز هر چه بهتر و بیشتر این عنوان مهم در سطح ملی و جهان اسلام می بایست تمام اقدامات در استان فارس ذیل این عنوان مهم برنامه ریزی و اجرا شوند.

وی با بیان اینکه اقشار تخصصی بسیج و نخبگان بسیجی بعنوان مشاوران علمی موضوعات مهم استان را جهت طرح در مجلس به نمایندگان فارس ارائه می کنند، گفت: از ظرفیت بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و همچنین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء برای اجرایی شدن پروژه های مورد نیاز استان استفاده خواهد شد.

فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: ظرفیت نهاد های انقلابی سپاه و بسیج در استان فارس همواره آماده بکارگیری در راستای خدمت به مردم است و این را وظیفه خود می دانیم.

ابراهیم عزیزی رییس مجمع نمایندگان فارس نیز در این دیدار از آمادگی مجمع نمایندگان استان برای تعامل و همکاری با سپاه و بسیج در راستای خدمت به مردم خبر داد و بر لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان بسیجی تاکید کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: