آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۴۳۵۱
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴
فرمانده سپاه فجر خبر داد:
سردار بوعلی گفت: در فاز دوم از مرحله دوم نهضت کمک مومنانه در فارس بیش از 130 هزار بسته معیشتی، 11 هزار بسته لوازم التحریر و 4500 بسته پوشاک به اقشار نیازمند و دانش آموزان محروم استان اهدا می شود.
به گزارش تنویر، سردار یداله بوعلی در آئین توزیع بسته های معیشتی سپاه ناحیه ثارالله (علیه السلام) با بیان اینکه اقشار مختلف فارس عملکرد و مشارکت درخشانی در نهضت کمک مومنانه و رزمایش همدلی و مواسات داشته اند، گفت: در فاز دوم از مرحله دوم نهضت کمک مومنانه در فارس بیش از 130 هزار بسته معیشتی، 11 هزار بسته لوازم التحریر و 4500 بسته پوشاک به اقشار نیازمند و دانش آموزان محروم استان اهدا می شود.

وی با بیان اینکه نواحی بسیج نقش اصلی را در شناسایی نیازمندان و توزیع هدفمند این بسته ها بر عهده دارند، گفت: با همیاری خیرین نیک اندیش و سایر نهادهای حمایتی فارس از عید قربان تاکنون بیش از 470 هزار بسته معیشتی به اقشار نیازمند استان اهدا شده و امیدواریم مانند مرحله قبل رزمایش همدلی که بیش از 1 میلیون بسته معیشتی توزیع شد در این مرحله نیز که از عید قربان تا پایان ماه صفر ادامه دارد این آمار به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه 550 سِری جهیزیه نیز برای اهدا به زوج های جوان محروم فارس پیش بینی شده است، گفت: این جهیزیه ها با هدف حمایت از تولید داخلی و اشتغال کارگران ایرانی همگی از اقلام تولید شده در کارخانجات درون کشور تهیه شده اند.

سردار بوعلی خاطرنشان کرد: برنامه اهدای جهیزیه به زوج های جوان محروم تا پایان سال ادامه داشته و شاهد افزایش آمار اهدای جهیزیه خواهیم بود.
نام:
ایمیل:
* نظر: