آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۴۴۰۸
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۸
فرمانده سپاه فجر:
سردار بوعلی گفت: این کارگروه که اعضای آن از اقشار متخصص بسیجی در زمینه ارتباطات، هنر و رسانه هستند نظرات مشورتی، طرح ها و ایده های متناسب با نیاز روز استان را به برنامه سازان صدا و سیمای مرکز فارس ارائه خواهند کرد.
به گزارش تنویر، مهندس سید تقی سهرابی ریاست صدا و سیمای مرکز فارس به همراه جمعی از معاونین این مرکز با سردار یداله بوعلی فرمانده سپاه فجر دیدار کردند.

 سردار یداله بوعلی در این دیدار با تاکید بر اهمیت حوزه رسانه و تبلیغات در جهان امروز، گفت: خبرنگاران و برنامه سازان انقلابی در خط مُقدم مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ رسانه ای نقش آفرینی می کنند و روحیه بسیجی و  تلاش خستگی ناپذیر فعالان حوزه رسانه ملی اعم از حوزه صدا و سیما گواه این موضوع است.

کارگروه تخصصی بسیج فارس در حوزه هنر و رسانه تشکیل می شود

وی با تاکید بر اهمیت حضور فعال و نقش آفرینی تاثیرگذار اقشار تخصصی بسیج در ادارات، گفت: بسیج صدا و سیما باید بعنوان محور هم افزایی و تجمیع ظرفیت های برنامه سازان و هنرمندان انقلابی ایفای نقش کرده و اگر در این زمینه موفق عمل کند این قشر بعنوان یک هویت مستقل که می تواند منشا پیشرفت و بازوی توانمند صدا و سیما باشد مطرح خواهد شد.

سردار بوعلی با بیان اینکه کارگروه تخصصی بسیج استان فارس در حوزه رسانه تشکیل می شود، گفت: این کارگروه که اعضای آن از اقشار متخصص بسیجی در زمینه ارتباطات، هنر و رسانه هستند نظرات مشورتی، طرح ها و ایده های متناسب با نیاز روز استان را به برنامه سازان صدا و سیمای مرکز فارس ارائه خواهند کرد.

کارگروه تخصصی بسیج فارس در حوزه هنر و رسانه تشکیل می شود

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه تولید آثار فاخر هنری در حوزه انقلاب اسلامی رسالت مهم صدا و سیماست، گفت: همدلی و هم افزایی دو نهاد  سپاه و صدا و سیما در حوزه رسانه دارای پیامدهای مثبت در سطح افکار عمومی جامعه خواهد بود.

مهندس سهرابی نیز در این دیدار با بیان اینکه مراحل تولید مستند سردار شهید عبدالله اسکندری با عنوان «عبدالله» به پایان رسیده است، گفت: بمناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس 200 اثر در حوزه های تلویزیون، رادیو، موسیقی، گزارش خبری و فضای مجازی توسط صدا و سیمای فارس تولید و پخش خواهند شد و همچنین این مرکز مستندهایی درباره پیشکسوتان دفاع مقدس در استان فارس تهیه و پخش خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: