دوشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۹
berooz
۰۷:۱۳:۲۱
آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۴۴۸۵
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۳
سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه فجر فارس
رئیس بسیج ادارات استان فارس گفت: با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب موضوع انتخاب کارمند تراز انقلاب اسلامی را دنبال می‌کنیم چرا که معتقدیم بسیج ادارات باید یک سر و گردن از بقیه در همه موضوعات بالاتر باشند.

به گزارش تنویر سازمان بسیج کارمندان : رئیس بسیج ادارات استان فارس با بیان اینکه در بسیج ادارات تلاش شده که براساس شناخت نسبت به ادارات گام برداریم اظهار داشت: در ابتدا سعی شد که ریل‌گذاری مناسب و درستی انجام شود به همین دلیل با مسئولان ارشد استانی شروع کردیم.

قناعتی با بیان اینکه بسیج ادارات استان فارس تعامل را در دستور کار قرار دارد گفت: هر جا که مدیران پای کار بیایند بسیج به عنوان یک بازوی قدرتمند در کنار آنها است و در ادارات به عنوان برطرف کننده کار عمل می‌کند مانند روغنی که کمک می‌کند چرخ دنده‌ها را راحت‌تر و روان‌تر بچرخد که در ادامه آن چرخ زندگی مردم هم بچرخد.

رئیس بسیج ادارات استان فارس با بیان اینکه رضایت‌مندی مردم موضوعی است که در وهله نخست بر آن تاکید داریم افزود: پس از آن به دنبال کارآمدسازی و سالم‌سازی نظام اداری در استان فارس هستیم.

قناعتی با بیان اینکه پیگیری فساد اداری از جمله موضوعات مورد توجه بسیج ادرات است، بیان کرد: جلساتی با دادگستری استان داشتیم تا این موضوع به درستی پیگیری شود در واقع بسیج ادارات هم «رحمابینهم و هم اشدا علی الکفار» باشد.

وی با تاکید بر این مسئله که نگاه ما در مجموعه بسیج ادارات نگاه سیاسی نیست، عنوان کرد: دولت تا جایی که برای مردم گام بر می‌دارد و خدمت می‌کند در کنارشان هستیم اما اگر احساس کنیم که خلاف وظایف یا منویات رهبری عمل کند، به شکل دیگری برخورد می‌شود.

رئیس بسیج ادارات استان فارس با بیان اینکه بسیج با رفتار سلبی وارد نمی‌شود، تصریح کرد: تلاش داریم که در بسیج ادارات با برخورد خوش و با مهر با مردم و دیگر کارمندان رفتار شود.

قناعتی تصریح کرد: با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب موضوع انتخاب کارمند تراز انقلاب اسلامی را دنبال می‌کنیم چرا که معتقدیم بسیج ادارات باید یک سر و گردن از بقیه در همه موضوعات بالاتر باشند.

وی با اشاره به فراهم کردن خدمات آموزشی، فرهنگی، درمانی و آموزش سواد رسانه‌ای برای کارمندان بسیجی ادارات فارس گفت: کارمندان بسیجی باید از سواد رسانه‌ای لازم برای برخورد با شبهات مطرح شده، برخودار باشند، باید مسلط به قوانین باشند و با برخورد خوب مشکلی را برطرف کنند و اگر نمی‌شود با روی خوب برخورد کنند تا رضایت‌مندی مردم را افزایش دهیم.

رئیس بسیج ادارات استان فارس با بیان اینکه بسیج در ادارات می‌تواند نقش حلال مشکلات بین دستگاه‌ها نیز باشد، تصریح کرد: بسیج اداره می‌تواند از ظرفیت‌هایی که دارد، برای برطرف کردن مشکلات بین دستگاه‌ها استفاده کند.

قناعتی با بیان اینکه میزهای خدمت جهادی هم در دستور کار بسیج ادارات فارس قرار دارد که در صورت بهبود شرایط اجرایی می‌شود از مجموعه خبرگزاری تسنیم درخواست کرد که اگر مشکل یا موضوعی در ادارات وجود دارد که بسیج می‌تواند ورود کند و مشکلی را از مردم برطرف کند ارائه کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: