دوشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۹
berooz
۰۷:۲۳:۳۵
آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۴۵۱۸
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۶
سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه فجر
متن بیانیه سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه فجر فارس به شرح ذیل است:

به گزارش سازمان بسیج ادارات و کارمندان : متن بیانیه سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه فجر فارس به شرح ذیل است:

دفاع مقدس اوج شکوفایی،  بالندگی، شهادت پروری، وحدت و یکپارچگی کشور، پیروی و اطاعت از ولی‌فقیه و تحقق همه آرمان‌های اسلام نبوی (ص) و نهضت حسینی (ع) و در مشعشع و برترین جلوه‌های زیبایی قرار دارد.

خالقان و حماسه‌آفرینان دفاع مقدس باصلابت و اراده پولادین و نور ایمان، رهنورد راه مقدسی شدند که پاداش آن جاودانگی و بقاء بود و نشان داد که سرنوشت هر ملتی به دست خود اوست.

یکی از ثمرات دفاع مقدس فرهنگ‌سازی است.

فرهنگ ایثار و شهادت و ایثار اجتماعی که امروز از جوان و نوجوان تا پیر و کهنسال این ملت برای خداجویی، خداخواهی، خداباوری و خدامحوری در قول و عمل به آن تمسک می‌جویند، ثمره‌ای است که شهدای آن، امروز الگوی عملی و اسوه جوانان این ملت و دیگر ملت‌ها هستند. شهدایی که ملجاء برای انس و ارتباط و حاجت طلبی اقشار مختلف مردم و مزار مقدس آنها زیارت گاه معنوی و مقدس همه ارادتمندان است.

سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه فجر فارس، ضمن آرزوی علو درجات برای امام راحل «قدس سره» و شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان حرم؛ سالروز دفاع مقدس را که باعث مجد و عظمت و اقتدار ایران اسلامی گردید؛ به همه پدران و مادران، همسران و فرزندان شهدا و جانبازان، آزادگان، رزمندگان، و همه ارادتمندان و ملت اسلامی ایران و مستضعفان جهان عموماً و به ولی‌فقیه و رهبر عظیم‌الشأن انقلاب حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) خصوصاً تبریک و تهنیت عرض نموده و همگان را به درس‌آموزی از عزت‌آفرینی و افتخارات و دست آوردهای این حماسه عظیم فراهم می‌خواند.

نام:
ایمیل:
* نظر: