شنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۹
berooz
۰۰:۲۹:۴۷
آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
بازخوانی پرونده ای فراموش شده
حجه الاسلام مصلی نژاد در گفتگو با تنویر عنوان نمود:
boletبازخوانی پرونده ای فراموش شده
کد خبر: ۱۲۴۵۳۳
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
سرهنگ احمدی جابری در نشست خبری هفته دفاع مقدس:
فرمانده سپاه جهرم در جمع خبرنگاران اذعان داشت: چهلمین سالگرد بزرگداشت هفته دفاع مقدس با شعار محوری "ما قوی هستیم" رنگ و بویی دیگر خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی سپاه جهرم، غلامعلی احمدی جابری فرمانده سپاه آن شهرستان، شامگاه شنبه 29 شهریور، در نشست خبری هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: چهلمین سالگرد بزرگداشت هفته دفاع مقدس با شعار محوری «ما قوی هستیم» رنگ و بویی دیگر خواهد داشت.

َوی با اشاره به بیان امام خمینی (ره) که فرمودند " ما در جنگ ابهت دو ابرقدرت شرق و غرب راشکستیم" افزود: دفاع مقدس، یکی از طلائی ترین دوران ملت مسلمان ایران و یک فرصت مناسب برای بازگویی رشادت‌ها، جوانمردی‌ها و ایثارگری‌های هشت سال دفاع مقدس، برای جوانان و نوجوانان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جهرم در ادامه از برگزاری ۳۱۰ برنامه در سطح شهرستان در طول هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: تمام مساجد و پایگاه‌های مقاومت در این هفته  فعالیت می‌کنند و در اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس کمک به حال مجموعه سپاه شهرستان جهرم خواهند بود.

احمدی با بیان اینکه امسال به دلیل شرایط به وجود آمده ویروس منحوس کرونا، رژه نفرات پیاده نخواهیم داشت، بیان داشت: سخنرانی مقام معظم رهبری با موضوع گرامیداشت دفاع مقدس، در سراسر کشور به صورت زنده از طریق رسانه ملی پخش خواهد شد.

وی ادامه داد: به جای رژه پیاده نیروها، امسال رژه موتوری در خیابان‌های سطح شهر خواهیم داشت که این برنامه از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه از محل تیپ ۳۳نیرو مخصوص  المهدی (عج)، آغاز خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جهرم برنامه‌های شاخص هفته دفاع مقدس را برگزاری یادواره ها و یادواره شهدای مدافع حرم، شب شعر دفاع مقدس، پایش فشار خون، تجدید بیعت با شهدا، سرکشی از خانواده شهدا، رزمندگان و جانبازان، پویش نذر اهدای خون، پخش مستند و فیلم با موضوع دفاع مقدس در پارک کوهسار، مسابقه کتابخوانی، نمایشگاه عکس شهدا و ... عنوان کرد.

احمدی بیان داشت: تمام برنامه‌های هفته دفاع با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار خواهد شد تا بتوانیم کمک و یاور مجموعه خدوم کادر درمان باشیم.

وی تاکید کرد: ادارات و ارگان‌های شهرستان با مجموعه سپاه، در طول این هفته در راستای ایجاد فضاسازی مناسب تلاش کنند و مانند همیشه کمک یار، بسیج و سپاه باشند.

فرمانده سپاه جهرم ضمن دعوت از خبرنگاران و اصحاب رسانه برای پوشش و انعکاس برنامه‌ها و اخبار دفاع مقدس، اظهار کرد: معتقدیم حضور خبرنگاران در اجرای برنامه‌ها در عرصه فرهنگ غنی انقلاب اسلامی موثر و مفید خواهد بود.

احمدی با اشاره به اینکه سپاه همواره به صورت ویژه طرح محرومیت‌زدایی را در برنامه‌ها و مناسبت‌ها مختلف داشته و برگزار می‌کند، افزود: به امید به خداوند در هفته دفاع امسال هم طرح محرومیت‌زدایی در شهرستان جهرم با محوریت بسیج جامعه پزشکی در روستای تشک اجرا می‌کنیم و با یاری مجموعه علوم پزشکی شهرستان، بتوانیم خدمات بهداشتی و درمانی به افراد مناطق آن منطقه محروم ارائه دهیم.


نام:
ایمیل:
* نظر: