گزارش
22 بهمن 93
هانیه پورحسین/ خبرگزاری ایسنا
bolet22 بهمن 93
هانیه پورحسین/ خبرگزاری ایسنا
22 بهمن 93
محسن تورع/ خبرگزاری نسیم
bolet22 بهمن 93
محسن تورع/ خبرگزاری نسیم
کد خبر: ۱۲۵۰۲۵
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۹
در هشتمین جشنواره استانی مالک اشتر سپاه فجر استان فارس کانون بسیج رسانه شهرستان شیراز به عنوان یکی از پانزده رده موفق سپاه در استان فارس معرفی شد و از مدیر این کانون تجلیل به‌عمل آمد.

در جلسه ای که با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه فجر استان فارس و جمعی از منتخبین این جشنواره برگزار شد از رضا جاویدی مدیر کانون مرکزی بسیج رسانه شیراز با اهداء لوح سپاس و نیز لوح افتخار سازمانی تجلیل شد.بسیج رسانه شیراز منتخب جشنواره مالک اشتر سپاه فجر فارس شد

در بخشی از لوح که به امضاء فرمانده سپاه فجر استان فارس رسیده است چنین آمده
برادر بسیجی رضا جاویدی مسئول کانون بسیج رسانه شهرستان شیراز

در راستای تحقق تدابیر فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی ) بر اساس ارزیابی های انجام شده توسط کارگروه های تخصصی اشراف فرماندهی سپاه فجر فارس مبتنی بر فرآیند اشراف، آن رده در عملکرد سال ۹۸ مفتخر به کسب عنوان موفق ترین رده در هشتمین جشنواره استانی مالک اشتر سپاه فجر فارس گردیده است.

بدیهی است این موفقیت مرهون همت و نقش موثر فرماندهی و مدیریت جنابعالی، پاسداران و بسیجیان پرتلاش آن رده می باشد.
بدین وسیله مراتب قدردانی و سپاس خود را از تلاش مجدانه و مجاهدانه شما اعلام میدارم انشاالله با اتکال به خداوند سبحان و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و نائب بر حقش امام خامنه ای(مدظله العالی ) موفق و موید باشید.

همچنین در این جشنواره لوح افتخار سازمانی به مسئول و آحاد بسیجیان کانون بسیج رسانه شهرستان شیراز به عنوان موفق ترین رده سپاه استانی نیز اهدا گردید.

در بخشی از این لوح افتخار سازمانی که توسط فرمانده سپاه فجر استان فارس صادر گردیده است آمده است بدیهی است این موفقیت مرهون تلاش و همت یکایک شما کارکنان عزیز و خدوم آن رده می باشد.

شایان ذکر است جشنواره مالک اشتر هر ساله به منظور تجلیل از رده‌های برتر نیروهای مسلح بر اساس ارزیابی عملکرد برگزار می شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: