کد خبر: ۱۲۵۱۳۷
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
فرمانده سپاه فجر فارس در قرارگاه جهادی مقابله با کرونا سپاه
مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه همزمان با میلاد با سعادت پیامبر مهربانی ها حضرت محمد(ص) و امام صادق (علیه السلام) در سرتاسر استان فارس آغاز می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنویر سازندگی ، پیرو بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر ورود نیرو های مخلص، مومن و صالح در میدان مبارزه با کرونا، قرارگاه جهادی مقابله با کرونا سپاه فجر سپاه فجر استان فارس با حضور سردار فرمانده سپاه فجر استان در جهت هم افزایی و پشتیبانی از حرکت های خود جوش مردمی و گروه های جهادی استان فارس تشکیل شد.


سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر استان فارس در این جلسه با تبریک سالروز آغاز امامت حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) با اشاره به اقدامات خوب و موثر مردم استان فارس در مرحله اول و دوم نهضت کمک های مومنانه، گفت: عملکرد فارس در نهضت کمک مومنانه درخشان و فراتر از تصور بوده است و الحمدالله با کمک مردم و خیرین اتفاقات بسیار خوبی در راستای کمک به آسیب دیدگان ناشی از کرونا در سرتاسر استان فارس اتفاق افتاده است.
وی ادامه داد: بسیجیان، خیرین و گروه‌های جهادی استان فارس آماده برگزاری مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در هفته آینده و روز میلاد پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) و امام جعفر صادق (علیه السلام) هستند و به لطف الهی یک بار دیگر با همدلی به جهت کمک به محرومین به صحنه خواهیم آمد.
سردار بوعلی با اشاره به لزوم آگاه سازی در جهت قطع زنجیره کرونا و اجرای فاصله گذاری اجتماعی، افزود: بیشترین و موثرترین شیوه کنترل ویروس کرونا رعایت نکات بهداشتی توسط آحاد افراد جامعه می‌باشد و آنچه که از دست گروه های جهادی و بسیج به عمل خواهد آمد قطع کردن زنجیره انتقال این ویروس با آگاه سازی و آموزش مردم می باشد.

فرمانده سپاه فجر استان فارس ضمن تقدیر از مجاهدت شبانه روزی کادر درمان گفت: سپاه فجر آمادگی برگزاری دوره‌های آموزشی برای داوطلبین کمک به کادر درمانی را دارد که پس از گذراندن دوره آموزشی بتوانند تحت نظر سازمان علوم پزشکی به کمک کادر درمان بشتابند.

فرمانده ارشد سپاه در استان فارس با اشاره به نقش به سزای استفاده از ماسک در جلوگیری از انتشار ویروس کرونا گفت: راه اندازی پویش‌های مختلف زدن‌ماسک نظیر تشویق و ترغیب افراد جامعه، تذکر لسانی توسط شبکه رضویون امر به معروف و نهی از منکر، هدیه دادن ماسک و جلوگیری از مراجعه‌های غیرضروری به ادارات را از مهم‌ترین راه‌های پیشگیری از انتشار این ویروس دانستند که اقشار مختلف بسیج و گروه های جهادی در این زمینه به یاری مردم می شتابند.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: