دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰
berooz
۲۳:۳۱:۴۰
آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
بازخوانی پرونده ای فراموش شده
حجه الاسلام مصلی نژاد در گفتگو با تنویر عنوان نمود:
boletبازخوانی پرونده ای فراموش شده
کد خبر: ۱۲۶۷۶۳
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
فرمانده سپاه جهرم در گفتگو با تنویر:
سرهنگ احمدی جابری گفت: دوره توانمندسازی فرماندهان و ارکان گردانهای امام علی ع در جهرم با حضور مربیان استانی، طی مدت سه روز در جهرم و سیمکان در حال برگزاری است.
به گزارش روابط عمومی سپاه جهرم، سرهنگ پاسدار غلامعلی احمدی جابری فرمانده سپاه آن شهرستان، از برگزاری دوره توانمند سازی فرماندهان و ارکان گردانهای امنیتی امام علی ع در جهرم با عنوان طرح" بنیان مرصوص" خبر داد.

سرهنگ احمدی جابری هدف از اجرای این برنامه را بالا بردن سطح آمادگی گردانهای امنیتی امام علی ع بسیج در مواجهه با بحرانها عنوان داشت و گفت: این دوره سه روزه شامل موضوعات مختلفی از جمله مقابله با اغتشاشات، کنترل اغتشاشات، آموزش سلاح های تخصصی گردان، آموزش موتورسواری، آشنایی با وسایل و تجهیزات گردان می باشد که در شهر جهرم و بخش سیمکان در حال اجراست.

وی ضمن تشکر از زحمات قسمت تربیت و آموزش سپاه جهرم در هماهنگی و برگزاری این دوره، اظهار داشت: بسیج با تمام توان و انعطافی که دارد، یاری رسان مسئولین و سد محکم مقابله با بحرانهاست.

فرمانده سپاه جهرم در ادامه از نقش به سزای بسیج در مقابله با بحرانهایی مانند جنگ، سیل، زلزله، آتش سوزی، بیماریهای واگیردار، بحرانهای امنیتی، فرهنگی، اقتصادی و ... اشاره نمود و اذعان داشت: بسیج نیرویی برخواسته از بدنه مردم است که ذخیره انقلاب و خار چشم مستکبران است.

سرهنگ احمدی جابری با اشاره به حضور پرشور بسیجیان در برنامه های مختلف اظهار داشت: اختتامیه این دوره آموزشی بنیان مرصوص، همزمان با سومین روز از اجرای دوره، اردوی تاکتیکی و رزمایش عملی گردانهای امام علی ع بسیج در منطقه عمومی حسین آباد قبله، می باشد.

انتهای پیام/


نام:
ایمیل:
* نظر: