آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۷۰۰۰
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۴
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر:
حجت الاسلام و المسلمین محمودی زاده گفت: سازمان بسیج هنرمندان فارس ظرفیت های موجود دراقشارمختلف جامعه و ادارات استان را شناسایی و در راستای تعالی بخشی حوزه هنر انقلاب اسلامی سازماندهی کند.
به گزارش روابط عمومی سپاه فجر، همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی حجت الاسلام محمودی زاده با مسئول و جمعی از اعضای سازمان بسیج هنرمندان استان فارس دیدار کرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر با تاکید بر اینکه اثرگذاری بالا بر مخاطب ومانایی و ماندگاری ویژگی های اصلی هنر هستند، گفت: بهره گیری حداکثری از مفاهیم هنری در تولید آثار فاخر حوزه انقلاب اسلامی یک ضرورت مهم است که باید مورد توجه همه دستگاه های فرهنگی قرار بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: همه دست اندرکاران، مراکز و فعالان فرهنگی مطالبات و دغدغه های مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) در حوزه هنر انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ اسلامی را بیش از پیش مورد توجه قرار دهند.

حجت الاسلام محمودی زاده نقش سازمان بسیج هنرمندان را در معرفی، تقویت و عمق بخشی فرهنگ غنی ایرانی اسلامی و هنر را محوری عنوان کرد و افزود: سازمان بسیج هنرمندان فارس ظرفیت های موجود در سطح جامعه و ادارات استان را شناسایی و در راستای تعالی بخشی حوزه هنر انقلاب اسلامی سازماندهی کند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر خاطرنشان کرد: برگزاری جشنواره بزرگ شعر انقلاب با حضور شاعران نیروهای مسلح استان و همکاری  سازمان بسیج هنرمندان فارس و روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر همزمان با سالروز ارتحال حضرت امام خمینی( ره ) دردستورکار هردو مجموعه قرار بگیرد.

درابتدای این دیدار مجیدمیكائیلی مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان فارس به تبیین اهداف بزرگداشت هفته هنر انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: امتداد مسیر تولید با محتوای فرهنگ و هنر متعهد، رفع موانع موجود در توسعه فرهنگ ایرانی ـ اسلامی، كمك به هنرمندان جهت ارتقا و كشف هنرمندان متعهد و غیره از جمله اهداف بزرگداشت هفته هنر انقلاب اسلامی هستند.

میكائیلی در بخش دیگری از سخنان خود از اجرای 200 برنامه عمومی و 50 برنامه شاخص در هفته هنر انقلاب اسلامی توسط سازمان بسیج هنرمندان استان فارس خبر داد و گفت: این برنامه‌ها در شهرستان‌هایی که در وضعیت قرمز و نارنجی شیوع کرونا هستند به‌صورت مجازی و در شهرستان‌های با وضعیت زرد و آبی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به‌صورت حضوری اجرا خواهند شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: