آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۷۹۳۱
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون:
فرمانده سپاه ناحیه کازرون گفت:ترویج و گسترش فرهنگ و روحیه جهادی و خدمت رسانی از رسالت های گروه های جهادی است.
ترویج و گسترش فرهنگ و روحیه جهادی و خدمت رسانی از رسالت‌های گروه‌های جهادی است
رمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون در جمع جهادگران گروه جهادی شهید سید مجتبی نواب صفوی کازرون گفت: ترویج و گسترش فرهنگ و روحیه جهادی و خدمت رسانی از رسالت‌های گروه‌های جهادی است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، سرهنگ «غلامرضا توکل » با اشاره به تلاش ها و فعالیت های گروه های جهادی شهرستان کازرون گفت: گروه های جهادی فعالیت های گسترده ای را در راستای کمک رسانی به محرومین و گره گشایی در بخش های مختلف دارند.

فرمانده سپاه ناحیه کازرون به رزمایش «کمک مومنانه» اشاره کرد و افزود: روحیه جهاد و از خود گذشتگی یکی از مهمترین نعماتی است که خداوند به واسطه تفکر حضرت امام خمینی(ره) در انقلاب اسلامی ایران جاری کرده است.

وی با اشاره به اینکه امروز جوانان زیادی در قالب جهادگران بسیجی به مردم و ولی نعمتان انقلاب خدمت رسانی می کنند، اضافه کرد: این خدمات جای تقدیر و تشکر دارد چرا که اگر این فعالیت های جهادی و گروه های مخلص نبودند مشکلات بسیاری برای افراد جامعه به وجود می آمد.

مسول گروه جهادی شهید نواب صفوی در ادامه گفت: معضلات و مشکلاتی که در منطقه محروم هدف گروه وجود دارد مورد بررسی قرار گرفت که عمده آن در بخش مسائل بهداشتی و عمرانی، و همچنین راه روستایی و آب رسانی بوده است.
هادی غضنفری با تصریح بر اینکه  گروه‌های جهادی با مطالبه گری که از مسئولین خواهند داشت، برای رفع محرومیت در تلاش هستند، خاطرنشان کرد: گروه‌های جهادی بی مزدو منت در مناطق محروم حضور پیدا می‌کنند و برای سربلندی و عزت این کشور و همچنین زدودن غبار محرومیت در حال فعالیت هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر: