آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۷۹۵۷
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
فرمانده سپاه فجر فارس:
فرمانده سپاه فجر فارس از ایجاد مرکز شبانه روزی واکسیناسیون برای اولین بار در فارس خبر داد.
برای اولین بار در استان فارس و کشور مرکز واکسیناسیون شبانه روزی حسینیه ثارالله(ع) شیراز برابر با ابلاغیه وزارت بهداشت آماده خدمت به مردم است.
 
به گزارش روابط عمومی سپاه فجر فارس تمام ظرفیت های مراکز درمانی فارس آماده واکسیناسینه کردن به مردم است.
 
اگرچه آمار موارد بستری مبتلایان به کرونا در بیمارستان های استان رو به کاهش است، اما کماکان آمار ها نگران کننده است و نیاز به توجه بیشتری به رعایت پروتکل های بهداشتی احساس می شود.
 
فرمانده سپاه فجر استان فارس در گفت و گو با خبرنگار راستین آنلاین با بیان اینکه مرکز واکسیناسیون حسینیه ثارالله شیراز یکی از بزرگترین مراکز تجمیعی واکسیناسیون استان است، گفت : این مجموعه‌ با همت و همکاری سپاه فجر استان و دانشگاه علوم پزشکی شیراز از ۴شهریور آغاز به کار کرده است .
 
سر دار یدالله بوعلی همچنین با اشاره به اینکه این مرکز ظرفیت تزریق روزانه ۵هزار دوز واکسن را دارد ،افزود : در حال حاضر پیرو ابلاغ وزیر بهداشت و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی از روز چهارشنبه ۱۷شهریور این مرکز به عنوان نخستین مرکز شبانه روزی در کشور معرفی می شود .
 
او در ادامه سخنان خود تصریح کرد : یادآور می شود که تزریق واکسن در این مرکز مانند دیگر مراکز بر اساس کد ملی برای افراد با تاریخ تولد ۱۳۵۷به قبل و دانشجویان انجام می‌گیرد.
سردار بوعلی در پایان اظهار کرد :سپاه و بسیج تا از بین رفتن این بیماری منحوس در کنار مردم با تمام توان به کار خود ادامه خواهند داد .
 
گفتنی است ضرورت دارد تمام مردم استان اعم از افرادی که واکسینه شدند و یا در نوبت های واکسیناسیون قرار دارند، استفاده از ماسک، رعایت فاصله فیزیکی، شست و شوی مرتب دست ها، پرهیز از دورهمی های خانوادگی و ترددهای غیر ضروری را برای کنترل و غلبه بر کروناویروس جدی بگیرند.
نام:
ایمیل:
* نظر: